Menu

Ohnivý kuře (76)

09:45 - 10:55, pondělí (21. leden)

Prima Love

Ohnivý kuře (76)
Více obrázků

Herci: J. Zadražil, K. Leichtová, J. Dolanský, J. Novotný, D. Batulková, S. Babčáková, J. Polášek, B. Seidlová, P. Štěpánek, B. Holiček, R. Zach, J. Prachař, N. Lichý, L. Polišenská, D. Gránský

Cena fair play! Seriál ČR (2016). Mike řekne otci, jaké praktiky používá Martin ve svém podnikání. Otec tomu nechce věřit, ale ověří si to u Daniela. Rozhovorem je překvapený. Veruna se dozví, že se mají s Burákem fotit do kalendáře cukrářské soutěže, a má obavy, aby nevypadala vedle Buráka trapně. Renáta chce nastolit staré pořádky. Junior to odmítá a vyčte Leošovi, že se nedokáže vymanit z Renátina vlivu. (70 min)

Mike má stále špatnou náladu, a dokonce i matce odmítá společný rodinný oběd. Nechce se vidět s Martinem a má všeho plné zuby. Ale matka naléhá a Mike podlehne. Otec se diví, proč má Mike monokl, a ještě víc se diví, když přijde Martin. Otec chce pravdu a Mike mu řekne, jaké praktiky používá Martin ve svém podnikání. Otec tomu sice nechce věřit, ale ověří si to u Daniela. Rozhovorem je překvapený. Veruna se dozví, že se mají s Burákem fotit do kalendáře cukrářské soutěže. Burák se na společnou akci s Verunou těší. Macátko mu závidí. Veruna má obavy, aby nevypadala vedle Buráka trapně. A oprávněně. Stylistka na zkoušku nevybere zrovna vhodné oblečení. Situaci pak zachrání fotograf, který přinese odpovídající oblečení a Veruně to sluší. Burák na ní může oči nechat a zve ji na večeři. Renáta chce nastolit staré pořádky, ale Junior to odmítá. Leoš sice stojí na jeho straně, chce ale dát šanci jejich vztahu. Soňa se trápí, že Leoš si vybral Renátu. Junior otci vyčte, že je slaboch a že se nedokáže vymanit z vlivu Renáty. Leošovi je jasné, že mu Soňa není lhostejná. Renáta si užívá svůj návrat do dění v hotelu a Leoš je zase na druhé koleji.

Další díl: 22. leden, 09:50
Ohnivý kuře (77)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «