Menu

Ohnivý kuře (78)

09:45 - 10:55, středa (23. leden)

Prima Love

Ohnivý kuře (78)
Více obrázků

Herci: J. Zadražil, K. Leichtová, J. Dolanský, M. Suchánek, J. Polášek, L. Rybová, L. Švormová, P. Štěpánek, J. Prachař, L. Krobotová, L. Polišenská, D. Gránský, K. Lipowská

Konec starých časů. Seriál ČR (2016). Mike má sice naplánovaný odjezd z Janovek, ale dopadne to jinak, než si plánoval. V hotelu chystají velkou akci, ale mají problém s výpadkem plynu, Junior vše vyřeší. Mašlíková si hledá byt, ale zjišťuje, že koupě bytu je nad její možnosti. Musí jít do domova důchodců. (70 min)

Daniel vycítil, že se Klářino chování změnilo, ale navenek vše vypadá harmonicky. To si myslí i Mike a proto po telefonu přijímá novou práci. Klára přiznává Veruně, že udělala s Danielem chybu, ale dělá to kvůli Didi. Burák nechce, aby Mike odjel z Janovek bez rozloučení. Všichni kamarádi přijdou do hospody na oběd. Klára se mezi tím diví, proč Daniel nezrušil termín jejich svatby. Na rozlučkový oběd s Mikem dorazí i Veruna a říká Burákovi, že by i Klára měla vědět, že Mike odjíždí. Ale Burák si to nemyslí. I Didi pochopí, že je Klára nešťastná a chce jí společně s Verunou pomoct. Jejich pomoc nebude potřeba. V hotelu mají problém s výpadkem plynu, protože je čeká velká akce. Leoš udělal chybu a Trébl je na něj naštvaný. Je ohrožený velký galavečer v hotelu. Junior přijde s netradičním řešením a večírek má obrovský úspěch. Junior se dočká velké pochvaly od Trébla. Mašlíková si hledá byt, ale zjišťuje, že koupě bytu je nad její možnosti. Zkusí se domluvit s Jardou na nájemném, ale Jarda jí dává stejné, jaké museli platit oni. Mašlíková musí jít do domova důchodců. A tam dojde k velkému omylu, který se dotkne i Slepičkových.

Další díl: 24. leden, 09:50
Ohnivý kuře (79)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «