Menu

Ohnivý kuře (79)

09:50 - 10:55, čtvrtek (24. leden)

Prima Love

Ohnivý kuře (79)
Více obrázků

Herci: J. Zadražil, K. Leichtová, J. Dolanský, M. Suchánek, S. Babčáková, J. Polášek, P. Štěpánek, D. Prachař, J. Prachař, N. Lichý, K. Lipowská, E. Decastelo

Výbuch. Seriál ČR (2016). Renáta odchází z Janovek s penězi od rodiny. Ale potká někoho, koho by potkat neměla. Daniel řeší situaci okolo Kláry po svém a skončí s Mikem na policii. Vše napraví svérázným způsobem Didi. U Slepiček se objeví Béda. Vydírá Jardu, chce peníze. Rodinná rada vymyslí skvělé řešení. (65 min)

Renáta zůstala ve vile sama. Leoš si odnesl svoje věci. Monika jí radí, aby využila Tréblův smyl pro rodinu. Trébl se ale odmítá do situace míchat. Renáta se tedy zkouší hroutit, ale ani to nepomohlo. Monika navrhuje nahrát sebevraždu. Akce se úplně nepovede, a ještě vše zkomplikuje. A Monika má další radu – peníze. Tato rada se Renátě líbí nejvíc. Rodina kupodivu nic nenamítá. Renáta může odejít sama a s penězi. Ale potká někoho, koho by potkat v této situaci rozhodně neměla. Klára narazí v hotelu na Leoše a z počátečních rozpaků vznikne upřímná debata o jejich životech. Kláru ale ještě čeká rozhovor s Didi a s Danielem. Didi je úplně v pohodě a jen nechce přijít o tátu. Jenže Daniel tak v pohodě není. Naopak. A Klára dostane strach, ale nenechá na sobě před Didi nic znát. Daniel ale jedná. Vtrhne za Mikem do hospody a velké rvačce zabrání Macátko. Daniel je ale rozhodnutý situaci vyřešit. Jenže když vidí Mika, neudrží se. A opět zasáhne Macátko. Ale situaci kupodivu vyřeší svérázný způsobem až Didi U Slepiček se objeví Béda. Vydírá Jardu, chce peníze, protože ví, že dítě, které Manka čeká je jeho. Rodinná rada vymyslí skvělé řešení.

Další díl: 25. leden, 09:50
Ohnivý kuře (80)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «