Menu

Ohnivý kuře (80)

09:50 - 10:55, pátek (25. leden)

Prima Love

Ohnivý kuře (80)
Více obrázků

Herci: J. Dolanský, J. Novotný, M. Suchánek, D. Batulková, J. Švandová, J. Polášek, L. Rybová, B. Seidlová, P. Štěpánek, B. Holiček, J. Prachař, L. Krobotová, D. Gránský

Staronové rodiny. Seriál ČR (2016). Mike po dohodě s Burákem vymyslí plán, v čem budou podnikat, a zapojuje otce. Prvotní setkání Trébla a Anny nedopadne nejlépe, ale Anna umí překvapovat. Malvína se rozhodla, že bude rodit doma. Manka doufá, že jí to Jarda nedovolí. Plán nevyjde ani jedné. (65 min)

Burák navrhuje Mikeovi, že mu za symbolickou cenu odprodá polovinu hospody. Ale Mike má své plány. Když je prozradí, Burák souhlasí, ale Mike musí pro změnu souhlasit s jeho návrhem. Za Mikem přijde matka a žádá ho, aby usmířil Martina s otcem. Ale Mike u bratra nepochodí. Mikeovi je otce líto, a proto má pro něj nabídku. Matka je šťastná, že Mike byl s nabídkou u otce úspěšný. Soňa je přesvědčená, že Tréblovi je smutno po Anně. Leoš a Junior si ale myslí, že vše zahojí čas. Junior nakonec přeci jen zkusí Annu najít. Leoš se Soňou se za Annu vydají, ale jsou v šoku. Junior se nenechá odradit a naplánuje s Tréblem cestu do Prahy. Ale setkání Trébla s Annou je velmi nešťastné. A Trébl je zklamný, když Anna pak nepřijme jeho pozvání na rodinný oběd. Ale Anna umí překvapovat. Malvína se rozhodla, že bude rodit doma. Manka doufá, že jí to Jarda nedovolí. Ale moc se mu to nedaří. Naopak, souhlasí s Malvínou. Ale Malvína se nakonec rozhodne jinak. Ani Manka nemá porod podle svých představ.

Další díl: 26. leden, 10:25
Ohnivý kuře (81)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «