Menu

Ohnivý kuře (87)

04:50 - 06:55, sobota (2. únor)

Prima Love

Ohnivý kuře (87)
Více obrázků

Herci: J. Dolanský, M. Suchánek, S. Babčáková, R. Rázlová, L. Rybová, L. Švormová, B. Holiček, J. Prachař, L. Krobotová, E. Decastelo, V. A. Doan, I. Hoang

Vietnamská válka. Seriál ČR (2016). Renáta opouští svůj byt, ale pořád doufá, že Bédu chytnou a ona nějaké peníze dostane zpátky. Kamarádka Eva ji přesvědčí, aby se nelitovala a začala něco dělat. Dotáhne ji do dětského centra. Mezi Martinem a Liuem je to chladné, dělají, že se nevidí. Hany to trápí. Renáta dostane nápad, jak financovat dětské centrum, a osloví Věru. Ferda se vrátil z porodnice, Manka má kluka. Jarda nese první flašku, bude se zapíjet Slepička - Mrázek. Malvína v lázních za pomoci Mašlíkové porodí, je to velká radost. (125 min)

Renáta opouští svůj byt, ale pořád doufá, že Bédu chytnou a ona nějaké peníze dostane zpátky. Je na mizině a bydlet bude v tom nejhorším pokoji v Grandu. Hany odchází ven a Liu zjišťuje, co a kam, ale Hany se s ním nehodlá bavit. Jarda si užívá pohodu, chlubí se štamgastům, jak si to zorganizoval, nic nemusí, jen v klidu točí pivo. Kamarádka Eva přesvědčí Renatu, aby se nelitovala a začala něco dělat. Dotáhne jí do dětského centra, Renata se tam moc dobře neuvede, ale pochopí, že centrum by potřebovalo peníze a má nápad. Mezi Martinem a Liuem je to chladné, dělají, že se nevidí. Zoufalá Hany vymýšlí s Malvínou plán, jak je usmířit. Hany říká Malvíně, že si neví rady, miluje Martina, ale nechce ztratit tátu. Renáta pozvala Věrku na schůzku, protože by měla pro ni skvělý nápad na charitu. Věrka se brání, bojí se, že jí zase chce Renáta obrat. Renáta tedy zavede Věrku do centra a ukazuje jí, to tam. Hany přišla poprosit Mika o pomoc, potřebuje dostat ty dva k jednomu stolu. Mike dotáhne Liua do pokoje k Martinovi, stojí proti sobě, vypadá to na rvačku, Hany už to nevydrží a vybuchne. Buď se smíří a hned, nebo se ona přestěhuje do Prahy. Martin s Liuem se opijí a usínají. Věra pomoc přislíbí, ale druhý den to odvolá, moc tomu nedůvěřuje. Potřebuje od Renaty, aby to dobře připravila, Renata s tím nemá problém. Věra nabízí Renatě místo ředitelky její nadace, ta to odmítá, chce podnikat. Ferda se vrátil z porodnice, Manka má kluka. Chlapi chlastají, Malvína musí do lázní, protože je jí zase těžko. Chlapi mají pocit, že slyšeli z lázní nějaký křik, ale Jarda to přejde. Liu se smíří, že Hany bude chodit s Martinem, ale má podmínku, zaučí Martina ve večerce. Vymýšlí na něj nesmyslnou práci, Hany si toho všimne a je naštvaná. Odchází od Liua, stěhuje se do Prahy. Liu to pochopí a dává oficiální povolení, aby spolu chodili. Renáta zaslechne, jak se o ní baví její bývalé kamarádky. Zesměšňují jí, že nikdy nic nedokázala. Renáta se tedy rozhodne a bere místo ředitelky nadace. Malvína v lázních za pomoci Mašlíkové porodí, je to velká radost. Sanitka odváží Malvínu i s miminkem do nemocnice a chlapy provolávají slávu Mašlíkové.

Další díl: 2. únor, 09:40
Ohnivý kuře (88)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «