Menu

Ohnivý kuře (81)

09:35 - 10:50, sobota (18. únor)

Prima

Herci: K. Leichtová, J. Dolanský, M. Suchánek, J. Švandová, L. Rybová, P. Štěpánek, J. Prachař, P. Motloch, L. Polišenská, V. A. Doan

Dramatické okolnosti. Seriál ČR (2016). Annu stále obtěžuje Tom, je z toho nervózní a rozhodne se zmizet. U Slepičků to nezvládají, a tak se Jarda rozhodne, že dočasně pojede „krizový“ provoz. Bude se vařit jen jedno teplé jídlo, v lázních se nebude vymýšlet nic speciálního... A nebude se vařit pivo. Veruna přijde do práce s tím, že se rozhodla, chce chlapa, že na nic nečeká a půjde štěstí naproti... Ale to by nebyla Veruna, aby se její „balení“ pěkně nezamotalo. Anna utíká z hotelu, ale čeká na ni Tom s gorilou. Situace nabere na dramatičnosti, Liu se ukáže jako hrdina, přesto je Anna zraněná a končí v nemocnici. (75 min)

Anna snídá s Tréblem, přichází ji sms od Toma. Rozhodne se odjed do Prahy. Anna odchází z hotelu, je na ní vidět, že je nervózní. Trébl je z jejího odchodu úplně rozhozený. Anna spěchá přes náměstí, když vedle ní zastaví velké Tomovo auto a z něj vykoukne Tom. Anna obejde auto a vyrazí k nádraží. Tom ještě chvilku za ní kouká, pak ještě mrkne na Grand hotel a odjede pryč. Anna se zastaví a je vidět, že tohle setkání jí nepřidalo na pohodě. Malvína, která už má opravdu velké břicho, uklízí. Jarda se na Malvínu trochu zlobí, kárá ji, slíbila mu přece, že bude ležet a odpočívat...Malvína to bagatelizuje, je jí fajn. Jarda rozhodne, dočasně pojede „krizový/klidový“ provoz. Bude se vařit jen jedno teplé jídlo, v lázních se nebude vymýšlet nic speciálního a nebude se vařit pivo. Veruna přijde do práce s tím, že se rozhodla, že chce chlapa. Klára hned nerozumí. Veruna vysvětlí, že do teď jen „čekala“, zda o ni nějaký nezavadí, ale teď půjde štěstí naproti....ale to by nebyla Veruna, aby se její „balení“ pěkně nezamotalo. Druhý den se Anna vrací do hotelu, ale má stále v patách Toma. Anna se tedy rozhodne vyběhnout z hotelu zadním vchodem, kde na ni již čeká Tom s gorilou. Tom jde za volant, Gorila zatím Annu cpe do auta. V tu chvíli vyběhne z hotelu Trébl. Vidí, co se děje. Kousek od hlavního vchodu tlačí Liu kárku naloženou zbožím. Takže vidí, co se děje, dokonce zastaví. Liu rychle reaguje, strčí vozík autu do cesty. Tom ještě zkusí strhnout volant a nebourá do něčeho. Trébl běží k Anně, auta si nevšímá. Anna se zvedá, drží si ruku a z hlavy jí teče krev.

Další díl: 19. únor, 09:40
Ohnivý kuře (82)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «