Menu

Ohnivý kuře (86)

20:15 - 21:35, středa (1. březen)

Prima

Herci: K. Leichtová, J. Dolanský, M. Novotný, M. Suchánek, S. Babčáková, R. Rázlová, Z. Vencl, B. Holiček, D. Prachař, J. Prachař, L. Polišenská, E. Decastelo, V. A. Doan, I. Hoang

Veruna se stěhuje. Seriál ČR (2016). Renata hledá Bédu, a nemůže ho najít, neboť ten právě opouští město. Martin tajně chodí s Hany, ale oba by to rádi Liuovi řekli, jen se jim to stále nevede. Šafář se před Klárou prořekne, že s Verunou kupují byt v Praze. Klára je z té zprávy v šoku. Renata se dozvídá, že Béda je známá firma. Jede ho hledat do Prahy, ale potkává se s Věrou, která jí řekne, ať na něj zapomene a na své peníze také. Ona už tak učinila a věnuje se charitě. Kluci a Klára připraví velký maškarní večírek pro Verunu, ta konečně dostane odvahu a řekne Šafářovi, že se nechce stěhovat do Prahy. Martina s Hany nečekaně překvapí Liu. (80 min)

Renata se vzbudila, hledá Bédu, nemůže ho najít. Béda stojí někde u náměstí a schovává se, aby ho nikdo moc neviděl, přijíždí jeho právník. Béda rychle nasedá do auta a odjíždějí z města. Sleduje vše Monika. Martin tajně chodí s Hany. Renata se stále nemůže dovolat Bédovi, zazvoní zvonek a přichází kupec bytu. Nese jí doplatek za byt a chce se domluvit, kdy se Renata vystěhuje. Doplatek je moc malý, Renata se diví, kupec jí však vysvětlí, že dle smlouvy, kterou podepsala, je to vše. Do cukrárny dorazí Šafář, hledá Verunu, ta tu není a on se prořekne, že se s Verunou budou stěhovat do Prahy. Klára je z té zprávy v šoku. Martin s Mikem a Burákem, řeší jak na Lia, Martinovi se stále nepodařilo přiznat, že miluje Hany. Renata zjistí, že Béda zmizel, nic po něm v bytě nezbylo. Znovu přichází kupec i se svým právníkem, Renata pochopí, že se něco děje. Klára uhodí na Verunu a ta se jí přizná, že opravu se Šafářem mají kupovat byt v Praze, ale jí se tam moc nechce, jen mu neumí říci ne. Martin jde do večerky, je odhodlaný si Liuem promluvit, ale nedokáže to. Renata se vrací z policií domu, ty jí řeknou, že Béda je známá firma, ať se zeptá u Slepičků. Kluci se pokoušejí pomoc Martinovi, naznačují Liuovi o co jde, ale on to stále nechápe. Renata dorazí do hospody ke Slepičkům. Jarda jí rázně vysvětlí, co jim Béda proved a že ho už v životě nechce vidět. Vilda jí prozradí, že Bédu si vydržovala nějaká starší žena v Praze, mají na ní kontakt. Renata se sejde s Věrou v Praze, chce od ní kontakt na Bédu, ale ta o něm nic neví, už ho také vyhodila. Věra jí řekne, že Bédu nesežne, že ona už to také vzdala a teď se věnuje charitě, peněz má dost. Hany se snaží tátovi povědět o své lásce k Martinovi, ale ani ona neuspěje. Šafář poprosí Mika s Burákem, aby uspořádali rozlučkový večírek pro Verunu. Kluci a Klára to pojmou jako velkou maškarní party, pozvou všechny přátelé, chtějí Veruně ukázat co tu všechno má. Veruna se na večírku dobře baví a konečně dostane odvahu, řekne Šafářovi, že to tu neopustí. Renata sedí doma, je zdrcená. Po večírku Hany s Martinem zůstávají v bydlíku za hospodou, nečekaně je tam překvapí Liu.

Další díl: 6. březen, 20:15
Ohnivý kuře (87)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «