Menu

Ohnivý kuře II (3)

04:50 - 06:20, středa (6. únor)

Prima Love

Ohnivý kuře II (3)
Více obrázků

Herci: K. Leichtová, J. Dolanský, M. Novotný, J. Novotný, I. Janžurová, M. Suchánek, L. Rybová, L. Švormová, B. Holiček, J. Prachař, L. Polišenská, K. Lipowská, V. A. Doan, I. Hoang

Mike medium Rare. Seriál ČR (2018). Mike si užívá chvíle klidu po tom, co se rozhodl, že se už tolik nebude zabývat franšízou. O jeho rozhodnutí se ale dozví přes Martina i jeho otec, který mu oznámí, že se v něm zklamal. Mike si nemůže pomoct, ale hlodá v něm touha otci i Martinovi dokázat, co v něm je, a tak si franšízu zase bere pod svá křídla. Jarda stále bojuje s Malvínou o chvilku soukromí. Vždy, když už to vypadá, že je čas na romantické chvilky, tak jim do toho někdo vejde. S řešením přijde překvapivě Liu, když v hospodě uspořádá vietnamskou večeři, během které se hosté obslouží sami, a Jarda s Malvínou tak mají konečně po dlouhé době čas sami na sebe. Veruně jdou kurzy cukrářství o poznání lépe, ale problémy má s trochu prapodivnou paní Hrubešovou, která si u ní objedná ze svých úspor i kurz jen pro ni. Po chvilce se chystá Veruna Hrubešové vysvětlit, že kariéra cukrářky není pro ni, ale když jí předá dárek, malý, ošklivý dort, který pro ni upekla přes noc, vyměkne a rozhodne se ji zkusit zaměstnat jako pomocnou sílu v kavárně. (90 min)

Mike si užívá konečně víc volna. Po tom, co se rozhodl svou část franšízi prodat, se chce víc věnovat Kláře, Didi a také Ohnivému kuřeti, kam zavítá také jeho bratr Martin. Mike čeká problémy, ale Martin ho překvapí, zdá se, že prodej jeho podílu schvaluje. Druhý den mu ale zavolá táta a Mika čeká nepříjemná schůzka, která dopadne přesně tak, jak se obával. Otec ho označí za budižkničemu, které neumí nikdy nic dotáhnout do konce. A když si pozve k sobě domů Martina s Hany, aby se ujistil, že ho v jeho rozhodnutí podporují, začne do něj Martin rýt. Vždyť má otec pravdu, čeho Mike dosáhl? Takové řeči si on ale nenechá líbit, vyhodí Martina z bytu a rozhodne se, že jim ještě ukáže a franšízu si nechá. Jarda stále bojuje s Malvínou o chvilku soukromí. Dítě se jim už sice povede sem tam na nějakou chvilku uspat, ale v tu chvíli se vždycky objeví někdo, kdo je v jejich intimní chvilce vyruší. Štamgasti, sousedka Mašlíková nebo Manka. Jak si vlastně v tak nabytém programu najít chvilku pro sebe? Malvínu už to taky štve. Nakonec jim však překvapivě pomůže Liu, nový přírůstek mezi štamgasty, který se rozhodne vyřešit problém s večeří tak, že nakoupí ingredience, přinese hot pot a štamgasti si vlastně uvaří sami. Po dvou dnech se tak Jarda a Malvína dočkají vytoužené romantické chvilky, ze které je nikdo neruší. Veruně jdou kurzy cukrářství už o poznání lépe, než v minulých dnech. Nechce ale polevit v přípravách na jednotlivé hodiny, což není po chuti Šafářovi, který by byl raději, kdyby se o volných chvílích věnovala právě jemu. Veruna se mu omluví a slíbí, že mu to večer vynahradí. A skutečně, když se sejdou u láhve dobrého vína, nepřijde na její výuku skoro ani slovo. Tedy až na Hrubešovou, potrhlou paní, se kterou si Veruna neví rady. Jaké je pak její překvapení, když zjistí, že si další den koupila za naspořené peníze kurz jenom sama pro sebe. Veruna se snaží být vstřícná, ale Hrubešová během svých cukrářských pokusů málem zničí celou učebnu. Už to vypadá, že bude muset Hrubešové oznámit, že v cukrářství asi kariéru neudělá, když od ní při odchodu ze školy dostane roztomile nepovedený dort s jejím jménem na vrchu. Verunu až v tu chvíli napadne, jak zabít dvě mouchy jednou ranou. Učit bude Hrubešovou v cukrárně, kde bude vypomáhat a získá tak i víc času na Šafáře. Klára se na to ze začátku moc netváří, ale Veruna ji uprosí. Za zkoušku přeci nic nedají.

Další díl: 6. únor, 08:55
Ohnivý kuře II (4)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «