Menu

Ohnivý kuře II (4)

08:55 - 10:05, středa (6. únor)

Prima Love

Herci: K. Leichtová, J. Dolanský, I. Janžurová, J. Polášek, B. Seidlová, B. Holiček, J. Prachař, N. Lichý, L. Polišenská, D. Gránský, I. Hoang, T. Vodochodská

Hostující chefka. Seriál ČR (2018). Leoš se snaží o nové zlepšováky v Grandu. Po tom, co se neúspěšně snažil rozdat pár letáků, pozve do hotelu hosty přes slevový portál a začnou se dít divy. Podivní hosté začnou terorizovat personál a Leošovi je jasné, že je musí z hotelu vystrnadit co nejrychleji za každou cenu. Klára s Verunou testují novou zaměstnankyni Hrubešovou. Té práce moc nejde, a navíc si při ní i ráda vymýšlí. Po prvním zkaženém dortu jí dají poslední šanci. Ta ale omylem vyjde. Hrubešová má dozdobit dort na svatbu dvou homosexuálů. Ta se je ale výzdobou snaží lehce „napravit“. Naštěstí to ale oslavenci vezmou s humorem a Hrubešová prozatím v kavárně může zůstat. Macátko má v Kuřeti nápad, jak oživit kuchyni a ušetřit čas. Mohli by si sem jednou za čas pozvat nějakou hvězdu. A na jeho naléhání tak skutečně udělají. Macátkova kamarádka, blogerka Šárka, se osvědčí a zprvu skeptické kluky naučí i pár nových kuchařských fint. (70 min)

Leoš se snaží celému personálu v Grandu a hlavně sobě dokázat, že po odchodu Juniora je hotel v dobrých rukou. Místo toho, aby se soustředil na již zajetou klientelu, se rozhodne experimentovat, i když se mu to Junior snaží po Skypu vymluvit. Začne tedy s rozdáváním letáků, které mají přilákat nové hosty a tomu přizpůsobuje i množství porcí, které se má v kuchyni navařit. Letáky ale nezabraly a tak Leoš vytáhne z rukávu další metodu, rozhodne se totiž přilákat hosty přes slevový server. Na recepci se tak zčistajasna začínají objevovat podivné existence, s ještě podivnějšími stížnostmi a přáními. Mezi nimi je i host, který vyloženě prudí celý personál a Soňa, ani recepční Mirka si s ním nevědí rady. Leoš se vše snaží urovnat svým šarmem, ale když se od hosta dozví, že do hotelu má v plánu pozvat další jemu podobné zákazníky, pochopí, že mu jeho plán nevyšel. Rozhodne se, že nezbývá, než tohoto povaleče z hotelu za každou cenu vystrnadit. Za pomocí všech jeho kolegů se to naštěstí nakonec povede. Leoš si oddychne a pro příště si jistě rozmyslí vymýšlet pro Grand opět nějaké zlepšováky. Klára se ptá Veruny, proč vybrala jako výpomoc do cukrárny zrovna Hrubešovou. Má snad za sebou nějakou zářnou cukrářskou kariéru? Ale Veruna jen mlží. A to do doby, než se Hrubešová v cukrárně vytáhne se svým prvním nepovedeným dortem. Její roztomilá zbrklost a horlivost ale obě přesvědčí, aby jí dali ještě jednu šanci. Svatební dort pro dva homosexuály, který má jenom lehce dozdobit, nakonec upraví podle svého, aby je „napravila“. Když se to holky po chvíli dozví, čekají totální katastrofu. Homosexuálové ale mají naštěstí velký smysl pro humor a druhý den přijdou do cukrárny Hrubešové poděkovat, všichni se na oslavě díky jejímu výtvoru hodně nasmáli. Holky si oddychnou. Pro tentokrát to vyšlo a Hrubešová u nich může zůstat. Zatím. Mike se snaží nezabývat franšízou tolik jako předtím, i když se rozhodl, že si podíl nechá. Místo toho za nimi přijde Macátko s úžasným nápadem, jak trochu osvěžit kuchyni v Kuřeti a zároveň ušetřit čas! Mohli by sem tam pozvat hosta, nějakou celebritu, aby u nich něco uvařila. A jako příklad uvede svojí kamarádku Šárku, bloggerku. Kluci se chvíli zdráhají, ale když se jim i Hany zmíní, že jde o skutečně výbornou kuchařku, svolí. V Kuřeti se pak koná obrovská party, které se zúčastní i Hany, Šárčina fanynka. Dobrou náladu všech hostů přeruší až Martin, který si pro Hany přijde a málem se s Mikem popere. Vztahy mezi nimi jsou opět pod bodem mrazu a Mike se obává, čeho všeho je Martin vlastně schopen.

Další díl: 7. únor, 09:00
Ohnivý kuře II (5)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «