Menu

Ohnivý kuře II (5)

04:50 - 06:25, pátek (8. únor)

Prima Love

Ohnivý kuře II (5)
Více obrázků

Herci: K. Leichtová, J. Dolanský, M. Novotný, I. Janžurová, M. Suchánek, L. Rybová, J. Prachař, R. Genzer, L. Polišenská, K. Lipowská

Vyložené karty. Seriál ČR (2018). Jednoho dne se Leoš zhroutí a nikdo ho nemůže najít. Klára s Mikem už začínají propadat panice, když se zjistí, že si jen potřeboval sám, v klidu, venku na procházce utřídit myšlenky. Hotel už nezvládá vést. Klára ho ale uklidní. Ať z hotelu odejde, ona to už za něj nějak vyřeší. Mezi Verunou a Šafářem to začne trochu skřípat. Hrubešová má navíc podezření, že má Šafář milenku. Jenže všechny její důkazy Šafář dovede bez problémů vyvrátit. V hospodě u Slepičků se opět jednou za měsíc koná pravidelná partička mariáše, které se nově zúčastní i Kohout. Tomu se povede nad Jardou vyhrát dokonce i peníze uspořené na malou Ivanku, a tak musí zakročit Didi, mariášový expert, aby peníze z Kohouta dostala zpátky. (95 min)

Vést celý hotel, to není jen tak. Každý den vyvstanou desítky drobností, které nesnesou odklad. A Leoš může vyprávět. Už poněkolikáté za sebou ho potká přesně takový den „blbec“. V kuchyni je třeba opravit spotřebič, již dávno měl odevzdat výkazy z minulého měsíce, v restauraci opět straší nesnesitelný zákazník, Vláďovi by měl schválit menu na příští měsíc a do toho přijede inspekce, aby se podívala na hasicí přístroje. Zatímco Leoš vyřeší dvě věci, dalších pět jich přibude. Není proto divu, že se jednoho dne zhroutí, a aniž by to kdokoliv čekal, prostě zmizí z hotelu. Klára a Mike se ho snaží najít, ale nebere jim telefony. Už začínají propadat panice, když se zjistí, že si jen potřeboval sám, v klidu, venku na procházce utřídit myšlenky. Hotel už nezvládá vést. Dřív nebo později si to musel přiznat, nikdy ho to nebavilo tak, jako jeho otce, Klářina dědečka. Mnohem raději tráví poslední dobou čas se Soňou u jejich rodičů na farmě. A z pouhého pomyšlení, že by se musel do Grandu zase vrátit, se mu obrací žaludek. Klára ho ale uklidní. Ať z hotelu odejde, ona to už za něj nějak vyřeší. Mezi Verunou a Šafářem to začne trochu skřípat. K drobným neshodám se přidá také tvrzení Hrubešové, že viděla Šafáře v Jánkách v den, kdy měl být opět zpátky v Praze. Veruna to ale považuje za další výmysl trochu pomatené stařenky. Hrubešová ji ale se svým tvrzením znovu konfrontuje, když se jí povede Šafáře vyfotit na svůj mobil. Jak to tedy je? Proč Šafář Veruně neřekl o tom, že občas zůstává v Jánkách, aniž by o tom věděla? Šafář se jí omluví. Mělo to být překvapení. Vezme ji do nové kanceláře, kterou si zřídil přímo v lázních, aby nemusel tak často dojíždět do Prahy. A Veruna je zase klidná. V hospodě u Slepičků se opět jednou za měsíc koná pravidelná partička mariáše. Jakmile to zjistí kuchař Kohout, který je v hospodě přeci jen poměrně nový, chce se přidat. Ale u stolu je bohužel plno. Kohoutovi tak nezbývá, než využít lsti, aby se zbavil Zezuly a mohl si ke klukům přisednout. Proč? Po jedné hře totiž všem až na Jardu dojde, že je v mariáši prostě ze všech nejlepší. Tvrdohlavý Jarda se ale nehodlá vzdát. Zvýší sázku a po několika hodinách ve své vlastní hospodě dokonce projede i peníze, které mu původně dala v obálce Malvína na nové botičky pro Ivanku. Co teď? Olík by možná měl nápad, ale Jarda ho nevnímá. Pokusí se použít samotnou Malvínu, aby Kohouta okouzlila a on se pak nesoustředil na hru. Takhle se to přeci dělá v pokeru. Nebo ne? Kohout je ale neoblomný a na Olíkovu radu zabere až zkušená Didi, která Kohouta v mariáši přejede a vrátí tak málem prohrané peníze zpátky Jardovi.

Další díl: 8. únor, 09:00
Ohnivý kuře II (6)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «