Menu

Ohnivý kuře II (7)

04:20 - 06:55, neděle (10. únor)

Prima Love

Ohnivý kuře II (7)
Více obrázků

Herci: J. Dolanský, M. Novotný, I. Janžurová, M. Suchánek, K. Frejová, L. Rybová, J. Prachař, N. Lichý, R. Genzer, L. Polišenská

Čerstvý maso. Seriál ČR (2018). Mike se začíná věnovat Grandu tak, jak Kláře slíbil. Vedení hotelu překvapivě zvládá, ale Grand byl vždy konkurencí Kuřete, a mezi Mikem a Burákem tak začínají vyvstávat první konflikty. Do lázní přijíždí spisovatelka Kačaba, která má za sebou již několik příruček, týkajících se zpravidla oblíbených koníčků – zahradničení, houbaření, zavařování. Kačaba je Jardova bývalá spolužačka ze střední. A Jarda se jí snaží stranit, kdysi se k ní nechoval zrovna přátelsky a teď se bojí, že se mu bude chtít mstít. Hrubešová se spolčí s Burákem, našla další důkazy, že je Šafář Veruně nevěrný. Burák se proto rozhodne jednat, ale svým pátráním nadělá víc škod než užitku. (155 min)

Mike se začíná věnovat Grandu tak, jak Kláře slíbil. Vedení hotelu překvapivě zvládá, ale Grand byl vždy konkurencí Kuřete a mezi Mikem a Burákem tak začínají vyvstávat první konflikty. Mike totiž omylem zruší u dodavatele Burákovu objednávku a když se mu chce omluvit, dovezou do Kuřete místo masa malá, živá kuřátka. Co s nimi? Macátko si láme hlavu, zatímco Burák si v hotelu podá Mika. Nakonec ale dostanou spásný nápad – dají je na farmu k Leošovi, kde jim bude dobře. První konflikt je tak zažehnán, ale klukům je jasné, že pracovat ve dvou podnicích najednou nebude lehké. Do lázní přijíždí spisovatelka Kačaba, která má za sebou již několik příruček, týkajících se zpravidla oblíbených koníčků – zahradničení, houbaření, zavařování. Na autogramiádu jde Malvína, která zjistí, že Kačabu zná Jarda ještě ze střední školy. Jarda je ale ke Kačabě vyhýbavý. Proč? To poznáme hned vzápětí, kdy si Malvína Kačabu přivede nejen do hospody, ale i do domu, jelikož se spolu dohodli, že budou pracovat na nové knize. Jarda je proti. Ale pravý důvod řekne, až když na něj Malvína zatlačí. Na střední se ke Kačabě nechoval příliš dobře. Teď se stydí, ale kdysi jí šikanoval a bojí se, že se Kačaba teď bude Jardovi mstít na Malvíně. Zatím to ale vypadá, že Kačaba nemá s Malvínou žádné vedlejší záměry, spíš naopak, postupně se z nich stávají velké kamarádky. Ukáže se, že Šafář je Veruně nejspíš nevěrný. Hrubešové se povedlo nasbírat další důkazy, ale co s nimi? Rozhodne se pro spolupráci s Burákem. Je to přeci Verunin nejlepší kamarád! Ten se ze začátku poměrně zdráhá, přeci jen – nic mu do jejich vztahu vlastně není. Ale když zjistí, že si Šafář nejspíš po večerech tajně užívá s milenkou v Grandu, nevydrží to a vydá se mu postavit. Jaké je ale jeho překvapení, když na pokoji narazí na někoho zcela jiného. Šafář, který měl pro tentokrát štěstí, se Burákovi vysměje a začne mu vyhrožovat, aby nestrkal nos do cizích věcí. Burákovi dojde, že Hrubešová má nejspíš pravdu. Ale na rozdíl od ní také pochopí, že do téhle aféry se nesmí plést, jinak nadělá víc paseky, než užitku.

Další díl: 10. únor, 09:35
Ohnivý kuře II (8)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «