Menu

Ohnivý kuře II (8)

04:40 - 06:35, pondělí (11. únor)

Prima Love

Ohnivý kuře II (8)
Více obrázků

Herci: K. Leichtová, J. Dolanský, I. Janžurová, M. Suchánek, K. Frejová, L. Rybová, J. Carda, J. Prachař, N. Lichý, D. Šinkorová, R. Genzer, L. Krobotová, K. Lipowská

Atentát na jídlo. Seriál ČR (2018). Johana je špičková kuchařka, která nejen, že má hostovat v Kuřeti, ale zároveň se nedávno stala finalistkou televizní kuchařské soutěže. V té ale způsobí během živého vysílání poprask a její zářná kariéra rázem začne vyhasínat. Mike, který v Grandu už skoro vůbec nestíhá, jí tak obratně nabídne post šéfkuchařky, který Johana ráda přijme. Kačaba se definitivně usídlila v bytě po Mance. Kačaba tajně za zády znepříjemňuje Jardovi život, a on proto začne jednat. Nejdřív zkusí nasadit Aleše, pak dokonce i Manku, ale bez úspěchu. Intrikánská Kačaba zvládne oba zmanipulovat. (115 min)

Johana je špičková kuchařka, která nejen, že má hostovat v Kuřeti, ale zároveň se nedávno stala finalistkou televizní kuchařské soutěže. Někdy je sice trochu svérázná a lehce podivínská, ale zároveň také upřímná, čímž si získá i respekt a uznání Buráka a Mika, kterému by se zrovna teď do Grandu hodila nová kuchařka. Přeci jen, šéfovat celému hotelu a zároveň trávit hodiny ještě v kuchyni, by bylo moc na každého. Johana se však během natáčení dostane do konfliktu s druhým finalistou a jejich spor vyeskaluje přímo během živého vstupu, kde mu do jídla nasype to nejpálivější koření, aby se mu pomstila. Nejen, že Johana nevyhrává, ale přichází o jednu zakázku za druhou. Práci u Mika v hotelu tedy ještě nakonec moc ráda vezme. Kačaba, Jardova bývalá spolužačka a editorka nové knihy Malvíny, se definitivně usídlila v bytě po Mance, tedy hned vedle Slepičků. Kačaba tajně za zády znepříjemňuje Jardovi život a kdykoliv se on snaží vše uvést na pravou míru, ještě víc si vlastně uškodí. Kuchař Kohout mu poradí, že jestli se jí chce zbavit, měl by vytlouct klín klínem. Jarda proto zkusí nasadit Aleše, který s Malvínou psal první knihu, ale bezvýsledně, zkušená diplomatka Kačaba si ho během chvíle omotá kolem prstu. Po Alešovi tedy Jarda vyzkouší těžší kalibr - Manku. Jenže i tu intrikánská Kačaba zvládne zmanipulovat. Zoufalý Jarda už neví, kudy kam, když se mu ozve spisovatel, kterého Kačaba nedávno obrala o peníze. Že by nakonec přeci jen existovala naděje na její vystrnadění?

Další díl: 11. únor, 09:10
Ohnivý kuře II (9)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «