Menu

Ohnivý kuře II (9)

09:10 - 10:20, pondělí (11. únor)

Prima Love

Herci: K. Leichtová, J. Dolanský, M. Suchánek, K. Frejová, J. Polášek, V. Cibulková, B. Seidlová, J. Prachař, N. Lichý, V. T. Gottwald, J. Leufenová

Leoš velkostatkářem. Seriál ČR (2018). Johana se rozhodne zapracovat na příjmech Grandu. Dohodne se s dovozcem, že bude mít přednost ve výběru před Kuřetem. To ale samozřejmě dostane Mika mezi dvě mlýnská kola. Leoš se na statku Soniných rodičů už poměrně zabydlel, ale stále zápasí s Janákem, otcem Soni. Musí proto zapojit veškeré diplomatické schopnosti, aby dokázal svého budoucího tchána uklidnit, a zároveň ho ujistit, že to myslí se Soňou opravdu vážně. K Jardovi do hospody přijede autor, kterého před několika měsíci také Kateřina obrala. Když už to vypadá, že se jim společně podaří Kateřinu zapudit, Jardův parťák se proti němu obrátí a začne kout pikle s Kačabou. (70 min)

Někteří zákazníci Grandu mají problém s novou kuchařkou, Johanou. Viděli přeci na vlastní oči v televizi, čeho je schopná. Mike ale za Johanou stojí, a to i přes to, že tržby od jejího nástupu klesly skoro o třetinu. Je přeci skvělá kuchařka, lidé si za chvíli zvyknou. Johana je za takovou důvěru vděčná a rozhodne se tedy Mikovi odvděčit tím, že ještě více zapracuje na příjmech Grandu. Dohodne se s dovozcem, že bude mít přednost ve výběru před Kuřetem. To ale samozřejmě dostane Mika mezi dvě mlýnská kola. Burák chápe, že teď pracuje pro Grand, ale nečekal, že začne škodit Kuřeti. Mike to tak ale samozřejmě nemyslel a pokusí se konflikt co nejdřív zahladit. Leoš se na statku Soniných rodičů už poměrně zabydlel, ale stále zápasí s Janákem, otcem Soni. Přeci jen, Leoš si věří spíše jako manažer, ale fyzická práce na statku mu stále nejde. Do toho Sonin otec zjistí, že zatím nijak vehementně neplánují svatbu a na Leoše vyjede. Oblbovat mu jeho dceru tedy nebude! Leoš musí zapojit veškeré diplomatické schopnosti, aby dokázal svého budoucího tchána uklidnit a zároveň ho ujistit, že se svatbou určitě do budoucna počítají. Jen na to zatím nechtějí příliš tlačit. K Jardovi do hospody přijede autor, kterého před několika měsíci také Kateřina obrala, podle všeho stejným způsobem, jako se teď chystá obrat i Malvínu. Dohodnou se, že na Kateřinu ušijí boudu, aby ji společnými silami zapudili. Ale když už to vypadá, že se vše povede, najednou autor přestane hrát Jardovu hru a obrátí se proti němu. Proč? Vypadá to, že ho chytrá Kateřina na poslední chvíli zvládla uplatit.

Další díl: 12. únor, 09:20
Ohnivý kuře II (10)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «