Menu

Ohnivý kuře II (16)

09:00 - 10:10, pondělí (18. únor)

Prima Love

Herci: K. Leichtová, J. Dolanský, M. Suchánek, L. Rybová, J. Prachař, N. Lichý, R. Genzer, E. Leimbergerová, J. Hána, L. Polišenská, R. Tesařík

Morální kocovina. Seriál ČR (2018). Mike se probouzí ráno v hotelovém pokoji obklopen oblečením, které patří Petře. A i když má obrovské okno, je mu jasné, že včerejší oslava dopadla po všech stránkách naprosto katastrofálně. Rozhodne se proto, že se pokusí napravit vše, co za poslední týdny zvoral. Ale není už příliš pozdě? Slepičkům se konečně podařilo po dlouhém boji zbavit mstivé Kačaby. Ale jejich klid jim dlouho nevydrží. Zjišťují totiž, že Olík je ve třídě šikanovaný a zatím se to snaží řešit sám a tajně. I když dost neúspěšně. (70 min)

Mike se probouzí ráno v hotelovém pokoji a obklopen oblečením, které patří Petře. A i když má obrovské okno, je mu jasné, že včerejší oslava dopadla po všech stránkách naprosto katastrofálně. Konečně si uvědomí, o co málem přišel. O Kláru, Buráka, Didi, Verunu… O všechny svoje nejbližší. A proč? Aby se jen od rána do večera honil za penězi a uznáním svého otce? Mike se rozhodne, že se pokusí všechno napravit. A začne s tím hned po tom, co si u Lia objedná polévku, která umí s kocovinou zatočit jako nic jiného. Jaké je ale jeho překvapení, když zjistí, že Burák měl ten samý nápad. Mike se nadechne. Pokusí se napravit vše, co za poslední týdny zvoral. Snad není už příliš pozdě… Slepičkům se konečně podařilo po dlouhém boji zbavit mstivé Kačaby. Ale jejich klid jim dlouho nevydrží. Jarda se totiž poslední dobou tak soustředil na svojí podlou spolužačku ze střední, že si nevšiml Olíkova divného chování. V hospodě se jim často ztrácejí potraviny, které si Olík bere sebou do školy. Že by byl skutečně tak hladový? Malvína se ho sice snaží krmit zdravou výživou, ale k čemu je Olíkovi obrovský kus salámu? Olíkova třídní navíc přijde s oznámením, že se jejich syn poslední dobou chová divně i ve škole. Zjišťujeme, že Olík je ve třídě šikanovaný a zatím se to snaží řešit sám a tajně. I když dost neúspěšně.

Další díl: 19. únor, 09:05
Ohnivý kuře II (17)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «