Menu

Ohnivý kuře II (18)

04:15 - 06:40, čtvrtek (21. únor)

Prima Love

Ohnivý kuře II (18)
Více obrázků

Herci: K. Leichtová, J. Dolanský, I. Janžurová, M. Suchánek, A. Stanková, J. Polášek, V. Cibulková, L. Rybová, L. Švormová, B. Seidlová, J. Prachař, N. Lichý, R. Genzer, J. Hána, L. Polišenská, J. Pokorná

Pokažený kohout. Seriál ČR (2018). Kohout se chová neobvykle mile, a to je podezřelé. Co za tím stojí? Kohout si totiž po nocích vaří v pivovaru vlastní pivo. Propašovat ale ve dne pivo z hospody tak, aby ho nikdo neviděl, není jen tak. Klára s Mikem začínají hledat nového ředitele. Když se Johana o uvolněném místě dozví, vidí v tom příležitost pro Jiřího. Společně pak „upravují“ Jiřího životopis. Bude se líbit? Zatímco Mike je stále zaměstnán v Grandu, Burák v hospodě nestíhá. Objeví se ale kuchařka Karolína, která přijela ochutnat to vyhlášené Ohnivé kuře. (145 min)

Kohout se chová neobvykle mile a to je podezřelé. Co za tím stojí? Kohout si totiž po nocích vaří v pivovaru vlastní pivo. Propašovat ale ve dne pivo z hospody tak, aby ho nikdo neviděl, není jen tak. Když se vše provalí, je Kohout nešťastný, že mu štamgasti skoro všechno pivo vypili. Jarda je zase nešťastný, protože Kohoutovo pivo, na rozdíl od toho jeho, lidem chutná. Klára s Mikem začínají hledat nového ředitele. Snaží se přemluvit Leoše, aby se do funkce vrátil. Leoš se Soňou ale mají jiné plány. Hledají ve městě prostor, kde by mohli otevřít farmářský krámek. Když se Johana o uvolněném místě dozví, vidí v tom příležitost pro Jiřího. Společně pak „upravují“ Jiřího životopis. Bude se líbit? Zatím co Mike je stále zaměstnán v Grandu, Burák v hospodě nestíhá. Macátko onemocněl a paní Macátková se jako výpomoc neosvědčila. Burák povolá posilu. Posila je ale bývalý Macátkův klient… Druhý den chce Burák zavřít, když se objeví kuchařka Karolína, která přijela ochutnat to vyhlášené Ohnivé kuře… Veruna se chystá na další, tentokrát už placený kurz. Sežene Jiří platící klienty? Nebo vše zaplatí sám?

Další díl: 21. únor, 09:00
Ohnivý kuře II (19)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «