Menu

Ohnivý kuře II (46)

09:00 - 10:10, středa (20. březen)

Prima Love

Ohnivý kuře II (46)
Více obrázků

Herci: J. Dolanský, I. Janžurová, V. Kopta, M. Suchánek, L. Rybová, L. Švormová, M. Šimůnek, J. Prachař, N. Lichý, R. Genzer, L. Krobotová, L. Polišenská, D. Pfauserová, M. Preissová

Konec spokojeného žití? Seriál ČR (2018). Jíšovi věřitelé viděli Jíšu v televizi a shánějí ho v cukrárně. Hrubešová hraje jeho partnerku a platí část Jíšova dluhu. Dozví se Veruna konečně pravdu? Jardova deprese neodezněla a Jarda dál odmítá cokoli dělat. Vše se změní, když si Malvína zraní nohu. Z Jardy je náhle Superjarda. Do Kuřete přijde slepec a ztratí tam peněženku s velkým obnosem. Jak se asi Marika zachová, když peněženku najde? Kohout Alešovi nalže, že dělá v pivních lázních terapie pro neplodné páry. Aleše ta myšlenka nadchne. (70 min)

Konec spokojeného žití? Seriál ČR (2017). Jíšovi věřitelé viděli Jíšu v televizi a shánějí ho v cukrárně. Hrubešová hraje jeho partnerku a platí část Jíšova dluhu. Dozví se Veruna konečně pravdu? Jardova deprese neodezněla a Jarda dál odmítá cokoli dělat. Vše se změní, když si Malvína zraní nohu. Z Jardy je náhle Superjarda. Do Kuřete přijde slepec a ztratí tam peněženku s velkým obnosem. Jak se asi Marika zachová, když peněženku najde? Kohout Alešovi nalže, že dělá v pivních lázních terapie pro neplodné páry. Aleše ta myšlenka nadchne.

Další díl: 21. březen, 08:55
Ohnivý kuře II (47)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «