Menu

Ohnivý kuře II (47)

04:30 - 06:35, pátek (22. březen)

Prima Love

Ohnivý kuře II (47)
Více obrázků

Herci: K. Leichtová, L. Hampl, S. Rašilov, I. Janžurová, V. Kopta, O. Pavelka, V. Cibulková, L. Švormová, M. Šimůnek, J. Prachař, R. Genzer, E. Leimbergerová, L. Molinová, J. Hána, B. Jánová, L. Polišenská, A. Chocholatá, M. Preissová

Lázně v lázních. Seriál ČR (2018). U Jíšů je stále dusno. Veruna se zlobí a s tátou a Janou nemluví. Opravdu Veruna odstoupí ze soutěže? Lázně plodnosti jsou oficiálně otevřeny a mají úspěch. Aleš připravil speciální sestavy cviků a je nadšený. Ale kde se tam vzal Rorejs? Jiří zkusí starý trik. Uspořádá v Grandu charitativní akci a pozve na ni Petru. Tentokrát ale uvízne ve vlastní pasti. Robi chystá schůzku, o které by Rorejs neměl vědět. Využije Vopršálkovou a navede Rorejse na falešnou stopu. (125 min)

Lázně v lázních. Seriál ČR (2017). U Jíšů je stále dusno. Veruna se zlobí a s tátou a Janou nemluví. Opravdu Veruna odstoupí ze soutěže? Lázně plodnosti jsou oficiálně otevřeny a mají úspěch. Aleš připravil speciální sestavy cviků a je nadšený. Ale kde se tam vzal Rorejs? Jiří zkusí starý trik. Uspořádá v Grandu charitativní akci a pozve na ni Petru. Tentokrát ale uvízne ve vlastní pasti. Robi chystá schůzku, o které by Rorejs neměl vědět. Využije Vopršálkovou a navede Rorejse na falešnou stopu.

Další díl: 22. březen, 08:55
Ohnivý kuře II (48)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «