Menu

Ohnivý kuře II (63)

03:45 - 06:40, neděle (7. duben)

Prima Love

Ohnivý kuře II (63)
Více obrázků

Herci: K. Leichtová, J. Dolanský, L. Hampl, S. Rašilov, M. Suchánek, O. Pavelka, O. Brousek, J. Polášek, V. Cibulková, L. Rybová, M. Šimůnek, B. Seidlová, J. Prachař, N. Lichý, A. Mihulová, L. Krobotová, J. Hána

Lukeš dorazí do Grandu, aby Jiřího a Johanu vyslechl. Shodí Johana brášku před policií? Mike s Klárou by Jiřího rádi vyhodili ale... Soňa už dlouho nedostala menstruaci a je jí divně, a tak jí Leoš ji donese těhotenský test. To ale zahlédne Janáková a už se těší na miminko. Jarda je rozhodnutý koupit pálenici za každou cenu, kde ale vzít peníze? Že by si někde půjčil? Rorejs je v pasti. Musí do policejního skladu vrátit drogy, seznámí se s Baťkou a pro toho není nic problém. Má Rorejs vyhráno? (175 min)

Bomba nevybuchla! Seriál ČR (2017). Lukeš dorazí do Grandu, aby Jiřího a Johanu vyslechl. Shodí Johana brášku před policií? Mike s Klárou by Jiřího rádi vyhodili, ale... Soňa už dlouho nedostala menstruaci a je jí divně. Leoš jí donese těhotenský test. Vidí to ale Janáková a už se těší na miminko. Jarda je rozhodnutý koupit pálenici za každou cenu. Kde na to ale vzít peníze? Že by si někde půjčil? Rojejs je v pasti. Musí do policejního skladu vrátit drogy. Seznámí se s Baťkou a pro toho není nic problém. Má Rorejs vyhráno?

Další díl: 7. duben, 09:25
Ohnivý kuře II (64)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «