Menu

Ohnivý kuře II (69)

04:35 - 06:35, sobota (13. duben)

Prima Love

Ohnivý kuře II (69)
Více obrázků

Herci: K. Leichtová, J. Dolanský, S. Rašilov, S. Babčáková, P. Rímský, O. Pavelka, A. Stanková, L. Švormová, M. Šimůnek, I. Korolová, J. Prachař, N. Lichý, R. Genzer, J. Hána, B. Jánová, L. Polišenská, D. Pfauserová, M. Preissová, J. Žampa

Loutkové divadlo. Seriál ČR (2018). Aby mohla Renáta dostat hotel zpět, potřebuje, aby jí Jiří věřil. Renátě je jasné, že na to musí jít přes Kláru. Ale jak má donutit Kláru, aby byla na Jiřího trochu milá? Burák je odhodlaný promluvit si s Verunou. Pavlína mu řekne, že Veruna šla někam s Kovandou. Opravdu spolu ti dva chodí? V Janovkách se objevil Sekal a hledá Robiho. Podaří se Rorejsovi s Macátkem svést Sekala na falešnou stopu? Alena se začíná stěhovat ke Kohoutovi. Kohout proti ní nasadí velkou zbraň – Broňka. Broněk totiž zná zpaměti dialogy z několika tisícovek filmů. (120 min)

Loutkové divadlo. Seriál ČR (2017). Aby mohla Renáta dostat hotel zpět, potřebuje, aby jí Jiří věřil. Renátě je jasné, že na to musí jít přes Kláru. Ale jak má donutit Kláru, aby byla na Jiřího trochu milá? Burák je odhodlaný promluvit si s Verunou. Pavlína mu řekne, že Veruna šla někam s Kovandou. Opravdu spolu ti dva chodí? V Janovkách se objevil Sekal a hledá Robiho. Podaří se Rorejsovi s Macátkem svést Sekala na falešnou stopu? Alena se začíná stěhovat ke Kohoutovi. Kohout proti ní nasadí velkou zbraň – Broňka. Broněk totiž zná zpaměti dialogy z několika tisícovek filmů.

Další díl: 13. duben, 09:50
Ohnivý kuře II (70)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «