Menu

Ohnivý kuře II (72)

04:45 - 06:40, úterý (16. duben)

Prima Love

Ohnivý kuře II (72)
Více obrázků

Herci: K. Leichtová, J. Dolanský, S. Rašilov, O. Brousek, A. Stanková, J. Polášek, V. Cibulková, M. Šimůnek, B. Seidlová, J. Prachař, N. Lichý, R. Genzer, A. Mihulová, J. Hána, L. Polišenská, D. Pfauserová, M. Preissová, J. Žampa

Do blázince! Seriál ČR (2018). Jiří se připoutá v kanceláři ke stolu a chce, aby si ho Klára vzala za muže. Mike by ho nejraději zabil. Klára přivolá na pomoc Lukeše. Burák se dozví, že Veruna s Kovandou nechodí a že i vztah s Vojtou jen předstírala. Má z toho v hlavě zmatek. Leoš přistihne Arnošta, jak se líbá s jinou ženou. Donutí ho, aby se přiznal Janákové, a mne si ruce, že se Arnošta zbaví. Opravdu si myslí, že to půjde tak hladce? Alena přistihne Kohouta s milenkou a ztropí mu scénu. Kohout se rozhodne, že takhle to už dál nejde. (115 min)

Do blázince! Seriál ČR (2017). Jiří se připoutá v kanceláři ke stolu a chce, aby si ho Klára vzala za muže. Mike by ho nejraději zabil. Klára přivolá na pomoc Lukeše. Burák se dozví, že Veruna s Kovandou nechodí a že i vztah s Vojtou jen předstírala. Má z toho v hlavě zmatek. Leoš přistihne Arnošta, jak se líbá s jinou ženou. Donutí ho, aby se přiznal Janákové, a mne si ruce, že se Arnošta zbaví. Opravdu si myslí, že to půjde tak hladce? Alena přistihne Kohouta s milenkou a ztropí mu scénu. Kohout se rozhodne, že takhle to už dál nejde.

Další díl: 16. duben, 09:20
Ohnivý kuře II (73)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «