Menu

Ohnivý kuře II (74)

04:25 - 06:40, čtvrtek (18. duben)

Prima Love

Ohnivý kuře II (74)
Více obrázků

Herci: J. Smutná, K. Leichtová, J. Dolanský, L. Hampl, S. Rašilov, O. Pavelka, A. Stanková, J. Polášek, V. Cibulková, I. Korolová, J. Prachař, N. Lichý, E. Čekan, R. Novák, B. Jánová, L. Polišenská, D. Pfauserová

Lží nezarmoutíš. Seriál ČR (2018). Konečně! Burák řekne Veruně to, co je všem už dlouho jasné. Teď má ale před sebou náročný úkol. Jak se má rozejít s Karolínou, aby jí neublížil? Pavlína dostane svůj první samostatný úkol. Má upéct svatební dort pro Veruninu kamarádku. Jenže Veruna jí nedala žádné bližší instrukce. Klára potřebuje s hotelem pomoct. Musí se vrátit Leoš i Mike. Všichni toho ale mají plné zuby. Ve vinárně se objeví muž, který Robiho pozná. Ví, že Robi kdysi vyměnil jeho oblíbený obraz za kopii, a rád by od Robiho ten originál. Nechá se Robi vydírat? (135 min)

Lží nezarmoutíš. Seriál ČR (2017). Konečně! Burák řekne Veruně to, co je všem už dlouho jasné. Teď má ale před sebou náročný úkol. Jak se má rozejít s Karolínou, aby jí neublížil? Pavlína dostane svůj první samostatný úkol. Má upéct svatební dort pro Veruninu kamarádku. Jenže Veruna jí nedala žádné bližší instrukce. Klára potřebuje s hotelem pomoct. Musí se vrátit Leoš i Mike. Všichni toho ale mají plné zuby. Ve vinárně se objeví muž, který Robiho pozná. Ví, že Robi kdysi vyměnil jeho oblíbený obraz za kopii, a rád by od Robiho ten originál. Nechá se Robi vydírat?

Další díl: 18. duben, 09:15
Ohnivý kuře II (75)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «