Menu

Ohnivý kuře II (78)

03:50 - 06:40, pondělí (22. duben)

Prima Love

Herci: K. Leichtová, J. Dolanský, S. Rašilov, V. Kopta, P. Rímský, O. Pavelka, O. Brousek, A. Stanková, J. Polášek, L. Rybová, M. Šimůnek, B. Seidlová, A. Goldflam, A. Šišková, I. Korolová, R. Nebřenský, R. Genzer, A. Mihulová, L. Polišenská, A. Chocholatá, J. Žampa

Plány, ze kterých sešlo. Seriál ČR (2018). Jediný, kdo si všimnul, že to mezi Burákem a Karolínou skřípe, je Karolínina máma. Rozhodne se uspořádat jim romantickou večeři a svěří se s tím Veruně. Rorejsovi je jasné, že Robi se chystá zmizet z Janovek. Udělá vše pro to, aby tomu zabránil. Leoš už má rodinného soužití plné zuby. Podaří se mu všechny vystěhovat? Aleš je nešťastný. Manžel jedné z kandidátek se dozvěděl, že není otcem, a rozešel se s ní. Aleš by se o dítě postaral rád, ale bude na Marsu. (170 min)

Plány, ze kterých sešlo. Seriál ČR (2017). Jediný, kdo si všimnul, že to mezi Burákem a Karolínou skřípe, je Karolínina máma. Rozhodne se uspořádat jim romantickou večeři a svěří se s tím Veruně. Rorejsovi je jasné, že Robi se chystá zmizet z Janovek. Udělá vše pro to, aby tomu zabránil. Leoš už má rodinného soužití plné zuby. Podaří se mu všechny vystěhovat? Aleš je nešťastný. Manžel jedné z kandidátek se dozvěděl, že není otcem, a rozešel se s ní. Aleš by se o dítě postaral rád, ale bude na Marsu.

Další díl: 22. duben, 09:20
Ohnivý kuře II (79)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «