Menu

Ohnivý kuře II (79)

09:20 - 10:35, pondělí (22. duben)

Prima Love

Ohnivý kuře II (79)
Více obrázků

Herci: K. Leichtová, L. Hampl, S. Rašilov, M. Suchánek, A. Procházka, O. Pavelka, J. Polášek, L. Rybová, I. Korolová, J. Prachař, R. Nebřenský, R. Kalvoda, E. Čekan, J. Ployhar, L. Krobotová, B. Jánová, L. Polišenská, M. Lambora

Okradený o všechno. Seriál ČR (2018). Leoš předává Radkovi oficiálně hotel. Radek organizuje narozeninovou party pro přítelkyni, jenže ta už nedorazí. Jarda vypálil první várku Slepičkovice. Je to pivní pálenka a mezi štamgasty má úspěch. Jarda se dme pýchou. Ve městě je Sekal a chce dostat Robiho. Podaří se mu unést Marylin. Robi by se nechal za Marylin vyměnit, ale Rorejs to nepřipustí. Kláře skončily všechny starosti a má teď čas na rodinu a cukrárnu. Mike ale spěchá do práce, Didy spěchá do školy a v cukrárně ji nepotřebují. (75 min)

Leoš předává Radkovi oficiálně hotel. Radek všem oznamuje, že hotel je narozeninový dárek pro jeho přítelkyni. Vrána se chopí iniciativy a organizuje narozeninovou party. Radkova přítelkyně ale nedorazí a nebere telefon. Party se ruší. Ráno Radkovi přijde SMS. Yveta se s ním rozchází. Radek má hotel, který nechtěl, a nemá ho komu dát. Radkova právnička ale z Prahy přiváží ještě mnohem horší zprávy. Jarda vypálil první várku Slepičkovice. Je to pivní pálenka a mezi štamgasty má úspěch. Jarda se dme pýchou. Konečně mu něco vychází. V hospodě se ale objeví kontrolor a Jarda mu jednu láhev prodá. Zádrhel je v tom, že láhev nemá kolek. Jardu čeká zklamání, naštvaná Manka a tučná pokuta. Ve městě je Sekal a chce dostat Robiho. Podaří se mu unést Marylin. Robi by se nechal za Marylin vyměnit, ale Rorejs to nepřipustí. Padne i výstřel a Rorejs Robiho spoutá. Sekal ale i s Marylin míří do Robiho bytu. Holenda chce pozvat posily, ale Rorejs spoutá i jeho. Chce všechno vyřídit sám. Zvládne to? A bude Robi jen nečinně přihlížet? Kláře skončily všechny starosti a má teď čas na rodinu a cukrárnu. Mike ale spěchá do práce a večer navíc dělá raut na svatbu. Didy spěchá do školy a bude přespávat u kamarádky. Klára jde tedy do cukrárny, ale i tam zjišťuje, že je vlastně přebytečná. Veruna s Pavlínou si vše zorganizovaly tak, aby to zvládaly i bez ní.

Další díl: 23. duben, 09:15
Ohnivý kuře II (80)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «