Menu

Ohnivý kuře II (80)

09:15 - 10:30, úterý (23. duben)

Prima Love

Ohnivý kuře II (80)
Více obrázků

Herci: K. Leichtová, L. Hampl, S. Rašilov, M. Suchánek, P. Rímský, O. Pavelka, J. Polášek, O. Navrátil, B. Seidlová, I. Korolová, J. Prachař, R. Nebřenský, R. Kalvoda, J. Ployhar, B. Jánová, L. Polišenská, M. Lambora

Smrt na koberci. Seriál ČR (2018). Sekal nechá Marylin připoutat k židli a volá Robimu, že pokud nepřijde, tak Marylin zabije. Robi jde odevzdaně na popravu. Daniel poslal z Kanady balíček. Je v něm svatební oznámení a dvě letenky. Didy se na tátovu svatbu těší. Odjede i Klára? Jarda má zákaz prodeje Slepičkovice. Mezi zákazníky je o ni ale zájem. Rapid dostane nápad. Radek přišel o peníze i firmu. Jediné, co mu zbylo, je hotel. Podaří se mu ho prodat? (75 min)

Sekal stále drží Marylin u Robiho v bytě. Robi je u Leoše a vše pozoruje přes kamery, které má doma nainstalované. Přes tablet vypne v bytě elektřinu a chystá se Marylin osvobodit. Sekal ale nechá Marylin připoutat k židli a volá Robimu, že pokud nepřijde, tak Marylin zabije. Robi jde odevzdaně na popravu a ani šokovaný Rorejs ho nezadrží. Mike stále není doma, v cukrárně všechno zvládá Veruna s Pavlínou a Klára nemá nic na práci. Vymyslí si, že rozjede franšízu cukrárny. Mike s Verunou ji od toho zrazují, ale Klára nechce nic slyšet. O to zklamanější je, když jí nápad s franšízou nevyjde. Daniel poslal z Kanady balíček. Je v něm svatební oznámení a dvě letenky. Didy se na tátovu svatbu těší. Odjede i Klára? Jarda má zákaz prodeje Slepičkovice. Mezi zákazníky je o ni ale zájem. Rapida napadne, že ji bude neoficiálně prodávat on a dělit se s Jardou o zisk. Všechno klape do té doby, než Rapid prodá Slepičkovici nezletilému klukovi. Do hospody přijde klukův táta a Rapidovi dá pár facek. Jarda s Rapidem končí a angažuje Baťku. Je to dobrý nápad? Radek se dozví, že Yveta nejen že vytunelovala jeho firmu, ale následně ji ještě prodala konkurenci. Radek, stejně jako všichni zaměstnanci, má podepsanou konkurenční doložku. Rok teď nesmí pracovat v oboru. Jediné co mu zbývá, je hotel. Rád by ho prodal. Najde se ale kupec, který bude za hotel ochoten zaplatit stejně vysokou částku, jakou zaplatil Radek?

Další díl: 24. duben, 09:15
Ohnivý kuře II (81)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «