Menu

Ohnivý kuře II (81)

09:15 - 10:30, středa (24. duben)

Prima Love

Ohnivý kuře II (81)
Více obrázků

Herci: K. Špráchalová, K. Leichtová, J. Dolanský, A. Stanková, O. Navrátil, M. Šimůnek, A. Šišková, I. Korolová, J. Prachař, N. Lichý, R. Genzer, J. Tesařová, R. Novák, L. Polišenská, D. Pfauserová, M. Preissová, J. Žampa, M. Lambora

Kohoutova máma. Seriál ČR (2018). Alena se chce stěhovat ke Kohoutovi. Je třeba ji vyštvat. Jediný, kdo to zvládne, je Kohoutova máma. Má to ale háček, Kohoutova máma je už po smrti. Didy odletěla za tátou do Kanady a Mike s Klárou se těší na společný večer. Kláře se ale v práci stane nepříjemná věc. Burák s Karolínou si potřebují konečně promluvit. Zpočátku jim to nevychází, ale nakonec se přece jen sejdou a promluví si. Jak to dopadne? Radek vymyslel plán, jak pozvednout hotel. Potřebuje k tomu poslední investici. Svěcený má ale zablokovaný účet. (75 min)

Alena se rozhodne, že se nastěhuje ke Kohoutovi. Broňka se chystá vrátit k mámě a Aleše vystěhovat. Všichni tři jsou z toho vyděšení. Začnou vymýšlet plány, jak se Aleny zbavit. Pozvou Broňkovu mámu. Ta údajně dovede zapudit kteroukoli ženskou. Kohoutova exmanželka ale nemá nejmenší chuť jim pomáhat. Jediný, kdo by to zvládnul, by byla Kohoutova máma. Má to ale háček, Kohoutová máma je už po smrti. Didy odletěla za tátou do Kanady a Mike s Klárou se těší na společný večer. Kláře se ale v práci stane nepříjemná věc. Klára vyrábí narozeninový dort pro malou holčičku a Veruna jí zapomene říct, že holčička má alergii na ořechy. Holčička skončí v nemocnici a Klára má rázem po náladě. Jak Burák, tak Karolína si potřebují společně promluvit. Přes den jsou ale zaměstnaní a doma mají na návštěvě Karolíninu mámu. Bendová navíc vycítila, že to mezi nimi skřípe a snaží se to napravit. Dokonce Burákovi koupí zásnubní prsten a chce, aby Karolínu požádal o ruku. Ti dva se nakonec ale přece jen sejdou a promluví si. Jak to dopadne? Radek vymyslel plán, jak pozvednout hotel. Potřebuje ale ještě nějaké investice. Svěcenému se plán líbí a souhlasí, že Radkovi ještě naposledy peníze půjčí. Když ale chce peníze převést na Radkův účet, tak se mu to nedaří. Manželka mu totiž zablokovala účet a sbalila kufry.

Další díl: 25. duben, 09:25
Ohnivý kuře II (82)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «