Menu

Ohnivý kuře II (82)

09:25 - 10:40, čtvrtek (25. duben)

Prima Love

Ohnivý kuře II (82)
Více obrázků

Herci: K. Leichtová, J. Dolanský, M. Suchánek, A. Stanková, L. Rybová, O. Navrátil, M. Šimůnek, B. Mottlová, P. Batěk, R. Genzer, E. Čekan, R. Novák, L. Krobotová, L. Polišenská, A. Chocholatá, M. Preissová, M. Lambora

Na bitevním poli. Seriál ČR (2018). Jana přistihne Verunu, když se líbá s Burákem. Chce po ní peníze z výhry. Veruna jí je odmítne dát a Jana jí vyhrožuje, že vše prozradí Karolíně. Jarda netrpělivě čeká, kdy mu obchodní řetězec vyřídí kolky na Slepičkovici. Venca mu připomene, že u celníků pracuje jeho bývalý spoluškolák. V Grandu shánějí nového šéfkuchaře. Objeví se Dražan. Má skvělá doporučení, Grand zná, ale chce fůru peněz. Svěcený je rozhodně proti. Kohout musí stále vymýšlet nové způsoby, jak se vyhnout svým závazkům vůči Aleně. Rád by to vyřešil jednou pro vždy. Broněk přijde s jednoduchým řešením. (75 min)

Jana přistihne Verunu, když se líbá s Burákem. Chce po ní peníze z výhry. Veruna ji je odmítne dát a Jana jí vyhrožuje, že vše prozradí Karolíně. Jíša vyslechne jejich hádku a Janě něco takového rozhodně zakáže. Jana si z táty ale nedělá těžkou hlavu. Chce peníze a Verunu nesnáší. Je to ideální příležitost pomstít se jí. Jarda netrpělivě čeká, kdy mu obchodní řetězec vyřídí kolky na Slepičkovici. Venca mu připomene, že u celníků pracuje jeho bývalý spolužák. Jarda ho pozve do hospody a prosí ho, aby celý proces trochu popohnal. Spolužák souhlasí. Jeho kolega jde do lihovaru a tam objeví spoustu nezdaněného lihu. Je jasné, že to je velký problém. Když se Jarda lihu nezbaví, hrozí mu vězení. V Grandu shánějí nového šéfkuchaře. Objeví se Dražan. Má skvělá doporučení, Grand zná, ale chce fůru peněz. Svěcený je rozhodně proti. Radek se rozhodne pozvat další šéfkuchaře a udělat souboj kuchařů, aby si hosté mohli sami vybrat, kdo jim bude příště vařit. Akce má ale nečekaného vítěze. Kohout musí stále vymýšlet nové způsoby, jak se vyhnout svým závazkům vůči Aleně. Rád by to vyřešil jednou pro vždy. Broněk přijde s jednoduchým řešením. Musí jí najít jiného partnera. To ale není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Kohoutovo vysvobození přijde z nečekané strany.

Další díl: 26. duben, 09:10
Ohnivý kuře II (83)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «