Menu

Ohnivý kuře II (83)

09:10 - 10:25, pátek (26. duben)

Prima Love

Ohnivý kuře II (83)
Více obrázků

Herci: K. Leichtová, J. Dolanský, M. Suchánek, O. Brousek, J. Polášek, O. Navrátil, B. Seidlová, A. Goldflam, I. Korolová, J. Prachař, N. Lichý, E. Čekan, A. Mihulová, L. Polišenská, D. Pfauserová, M. Lambora

Nová řešení. Seriál ČR (2018). Radek napsal nový program na řízení hotelu. Do programu se ale nenačetla všechna data a to způsobuje chaos úplně všude. Jarda má vážný problém. Lihovar se hemží celníky a večer má Jarda návštěvu. Přijdou celníci, ale i policie. Buráka s Verunou čeká první romantický večer se vším, co k tomu patří. Je těžké říci, kdo z těch dvou je z toho nervóznější. Leoš sežene Aloisovi místo v pečovatelském domě. Aloisovi se tam kupodivu i líbí a Leoš se Soňou jsou po dlouhé době doma sami. (75 min)

Radek napsal nový program na řízení hotelu. Nikdo ale není nadšený, že by se měl učit něco nového. Do programu se navíc nenačetla všechna data a to způsobuje chaos úplně všude. V kuchyni, na recepci i u dodavatelů. Svěcený je samozřejmě vzteky bez sebe. Radek se snaží, ale tudy asi cesta nepovede. Jonáš Jardovi sežene chlapíka, který by ho mohl zbavit nezdaněného lihu. Jarda souhlasí a dá chlapíkovi zálohu. Vypadá to, že vše proběhne v klidu. Vše nechtěně zmaří zástupce obchodního řetězce, který popožene celníky, aby Jardovi schválili kolky. Než stačí chlapík cokoli udělat, lihovar se hemží celníky. Večer má Jarda návštěvu. Přijdou celníci, ale i policie. Karolína se odstěhovala k Lukymu a Buráka s Verunou čeká první romantický večer se vším, co k tomu patří. Je těžké říci, kdo z těch dvou je z toho nervóznější. Mike jim to navíc svými narážkami a nejapnými vtipy, rozhodně neulehčuje. Jak dopadne jejich první sex? A budou to chtít i podruhé? Leoš už je zoufalý. Společná domácnost s Aloisem ho přivádí k šílenství. Konečně si dupne a přes Renátu sežene Aloisovi místo v pečovatelském domě. Janáková se Soňou jsou na Leoše naštvané, ale Aloisovi se kupodivu v pečovateláku líbí. A Leoš se Soňou jsou po dlouhé době doma sami.

Další díl: 27. duben, 09:50
Ohnivý kuře II (84)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «