Menu

Ohnivý kuře II (86)

09:05 - 10:15, pondělí (29. duben)

Prima Love

Ohnivý kuře II (86)
Více obrázků

Herci: K. Leichtová, J. Dolanský, V. Kopta, A. Stanková, O. Navrátil, M. Šimůnek, I. Korolová, J. Prachař, R. Genzer, E. Čekan, R. Novák, L. Polišenská, D. Pfauserová, J. Žampa, M. Lambora, B. Skočdopolová

Útěk. Seriál ČR (2018). Mike s Klárou se usmiřují a Mike koupí letenky na Seychely. Proč z toho Klára ale nemá radost? Odletí vůbec? Svěcenému se nechce makat v kuchyni a hledá způsob, jak se tomu vyhnout. Platit ale drahého šéfkuchaře odmítá. Karolína nelibě pozoruje, jak Luky flirtuje s každou ženskou, kterou obsluhuje. Udělá mu žárlivý výstup, ale Luky to nejprve vezme jako vtip. Kohout je v depresi, že ho žádná nechce. Aleš s Broňkem se na to už nemůžou dívat a rozhodnou se mu pomoci. Broněk to ale trošičku přežene. (70 min)

Mike s Klárou se usmiřují a Mike navrhuje, aby Klára začala navštěvovat terapeuta. Klára to nechce řešit a raději uteče do práce. Veruna ji doporučuje dovolenou a přes Buráka organizuje, aby Mike koupil nějaký zájezd. Mikovi to přijde jako dobrý nápad a skutečně koupí letenky na Seychely. Proč z toho Klára ale nemá radost? Odletí vůbec? Svěcenému se nechce makat v kuchyni a hledá způsob, jak se tomu vyhnout. Platit ale drahého šéfkuchaře odmítá. Nejprve pověří vedením kuchyně Jarku. Jarka je z nové funkce nešťastná a ještě týž den ji složí. Svěcený tedy udělá šéfkuchaře z Vládi. Vláďa má spoustu zkušeností a je to dobrý kuchař. Proč se teda zpožďují objednávky? A některé porce se nedají jíst. Karolína nelibě pozoruje, jak Luky flirtuje s každou ženskou, kterou obsluhuje. Je to tak a Luky si nemůže pomoct. Karolína mu udělá žárlivý výstup, ale Luky to vezme jako vtip. Karolína se Vendule svěří, že možná udělala s Lukym chybu. Když Lukymu dojde, že Karolína se na něj vážně zlobí. Slíbí jí, že se změní. Dokáže to? Kohout je v depresi, že ho žádná nechce. Aleš s Broňkem se na to už nemůžou dívat a rozhodnou se mu pomoci. Broněk to ale trošičku přežene a o Kohouta náhle bojují zástupy žen. Kohout je zpět v sedle a v mnohem větší ráži. Co si to Broněk vymyslel, že teď chce Kohouta snad každá ženská v Janovkách?

Další díl: 30. duben, 09:20
Ohnivý kuře II (87)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «