Menu

Ohnivý kuře II (87)

09:20 - 10:35, úterý (30. duben)

Prima Love

Ohnivý kuře II (87)
Více obrázků

Herci: J. Smutná, J. Dolanský, V. Kopta, M. Suchánek, L. Rybová, O. Navrátil, I. Korolová, J. Prachař, N. Lichý, B. Mottlová, J. Hraběta, R. Štolpa, E. Čekan, J. Ployhar, L. Krobotová, L. Polišenská, A. Chocholatá, D. Pfauserová, M. Lambora, E. Radilová

Nechuť, pachuť a chuť. Seriál ČR (2018). Buráka rozbolel zub, a k zubaři se rozhodně nechystá. Mike odveze Buráka na pohotovost a tam začnou jatka. Veruna volá na Janinu školu a promluví si s jejím profesorem. To, co se dozví, je pro ni naprostý šok. Jarda jedná s vymahačem dluhů. Opravdu by Jarda byl schopen připustit násilí? A co na to Malvína? Radek musí narychlo sehnat kapelu. Vojta Radkovi poradí. Pavlína z cukrárny prý v nějaké kapele zpívá. (75 min)

Buráka rozbolel zub a k zubaři se rozhodně nechystá. Mike ho tam sice pošle, ale Burák tam nedojde. Nalže Mikovi, že mu s tím zubař nic nedělal, protože je to v pořádku. Večer se ale bolest stupňuje. Mike už se na to nemůže dívat. Odveze Buráka na pohotovost a tam začnou jatka. Druhý den Burák zjistí, že má ještě jeden a mnohem závažnější problém, než jen bolest. Jana pustila práci ve vinárně a vymlouvá se na školu. Její výmluvy, ale občas postrádají logiku a Veruně to začíná být podezřelé. Ráda by viděla Janin index. Jana ale nic ukázat nechce a ještě vše otočí proti Veruně. Veruna to ale nenechá být. Volá na Janinu školu a promluví si s jejím profesorem. To co se dozví je pro ní naprostý šok. Jarda špatně nese neustálé vtipy ze strany Manky a štamgastů, na téma lihovaru. Rozhodne se dostat své peníze zpět za každou cenu. Objedná advokáta a soukromého detektiva. Dokonce jedná i s vymahačem, který je znám svou agresivitou. Opravdu by Jarda byl schopen připustit násilí? A co na to Malvína? Radek se Svěceným se na poslední chvílí dozví, že mají mít večer se živou muzikou. To se snadno řekne, ale kde narychlo sehnat kapelu? Radek má co dělat. Nejprve sežene slavnou zpěvačku, o které si myslí, že je kamarádka. Zpěvačka si ale řekne o hromadu peněz a Radek ji musí zrušit. Vojta Radkovi poradí. Pavlína z cukrárny, prý v nějaké kapele zpívá.

Další díl: 1. květen, 09:20
Ohnivý kuře II (88)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «