Menu

Ohnivý kuře II (88)

09:20 - 10:35, středa (1. květen)

Prima Love

Ohnivý kuře II (88)
Více obrázků

Herci: J. Dolanský, L. Hampl, S. Rašilov, V. Kopta, J. Nosek, J. Polášek, B. Seidlová, P. Vaněk, J. Prachař, N. Lichý, P. Pospíchal, B. Mottlová, A. Mihulová, B. Jánová, A. Štréblová, A. Chocholatá, D. Pfauserová

Změny a záměny. Seriál ČR (2018). Macátko odhalil, že Burák nemá chuť, a chce to říct Mikovi. Burák mu to ale zakáže. Mike už má koupené letenky do Kanady. Leoš a Soňa nestíhají. Brigádnice nefungují a Soně zbývá jediné, zavolat mamince. Jíša tlačí na Janu, aby si našla práci. Jana ale dělá vše pro to, aby se práci vyhnula. Natož práci v cukrárně. Robimu se všechno komplikuje a bude ho to stát slušné peníze. Konopásek chce lepší zabezpečení. Jak to Robi vyřeší? Nebo se snad vzdá svého plánu? (75 min)

Macátko odhalil, že Burák nemá chuť a chce to říct Mikovi. Burák mu to ale zakáže. Mike už má koupené letenky do Kanady. Musí si promluvit s Klárou. Kdyby se Mike dozvěděl, že Burák je bez chuti, mohl by změnit plány a to Burák nechce. Vloží se do toho Veruna. Odletí Mike za Klárou, nebo zůstane s Burákem v Kuřeti? Leoš a Soňa jsou v bistru sami a nestíhají. Leoš najme na pomoc Anežku. Té ale onemocní děti a musí domů. Leoše navíc odvolají na finančák a Soňa je na všechno sama. Večer je vyřízená a naštvaná. Druhý den mají novou brigádnici, která se hned stihne zranit. Leoš musí opět na finančák. Soně zbývá jediné, zavolat. Jíša tlačí na Janu, aby si našla práci. Jana začne dělat pro Vojtu, ale práci schválně nestíhá, aby ji Vojta musel vyhodit. Jíša rozhodne, že Jana bude dělat v cukrárně. Janu popadne zděšení a ráno zmizí z domu. Jíša ji najde v Grandu s kamarádkou. Opravdu se tam Jana přišla ucházet o místo servírky? A dostane ho? Jíša si na ni dohlídne. Robimu se všechno komplikuje a bude ho to stát slušné peníze. Konopásek chce lepší zabezpečení a dává to Robimu na starost. Když si Robi myslí, že má vyhráno, Konopásek mu volá znovu. Chce dvojí zabezpečení a s Robim, jen konzultuje firmu, kterou vybral. Jak to Robi vyřeší? Nebo se snad vzdá svého plánu?

Další díl: 2. květen, 09:25
Ohnivý kuře II (89)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «