Menu

Ohnivý kuře II (89)

09:25 - 10:41, čtvrtek (2. květen)

Prima Love

Ohnivý kuře II (89)
Více obrázků

Herci: J. Dolanský, L. Hampl, S. Rašilov, M. Suchánek, L. Rybová, O. Navrátil, I. Korolová, P. Vaněk, J. Prachař, N. Lichý, P. Pospíchal, K. Svarinská, E. Čekan, J. Ployhar, R. Novák, B. Jánová, L. Polišenská, A. Chocholatá, D. Pfauserová, M. Lambora

Personální otázky. Seriál ČR (2018). Mikovi se stýská po Kláře a chtěl by za ní odletět do Kanady. Jenže to by znamenalo najít za sebe plnohodnotný záskok. Povede se mu to? A přeje si vůbec ještě Klára, aby za ní Mike letěl? Jarda v hospodě nestíhá a štamgasti s ním začínají ztrácet trpělivost. Je načase sehnat ke Slepičkům servírku. Chlapi by měli rádi v hospodě pěknou holku, ať se mají na co koukat. Pavlína se omlouvá Radkovi, myslí si, že její vystoupení s kapelou byl propadák. Radek se k ní chová pěkně arogantně. Pavlína se rozhodne, že do Grandu už nikdy nevstoupí. Robi má další problém. Konopásek objevil nový prostorový scanner a chce si ho nechat nainstalovat. Jenomže to je to poslední, co by si Robi přál. (76 min)

Mikovi se stýská po Kláře a moc by chtěl odletět za ní do Kanady. Jenže Burákovi se ještě pořád nevrátila chuť a Macátko je prostě Macátko. Jak by to tam bez něj mohli sami dva zvládnout? Zkusí jim za sebe sehnat záskok, ale nikdo nemůže. Osloví dokonce Karolínu, aby za něj zaskočila. Jenže ta má ale strach, jak by to fungovalo. Kdo mu nakonec vytrhne trn z paty? Odletí Mike za Klárou do Kanady? A přeje si vůbec ještě Klára, aby za ní Mike letěl? Jarda v hospodě nestíhá a štamgasti s ním začínají ztrácet trpělivost. Permanentně se do něj navážejí. Slepičkovi se rozhodnou přijmout novou servírku. Chlapi by měli rádi v hospodě pěknou holku, ať se mají na co koukat a chystají "výběrové řízení". Ale to se zase nelíbí Malvíně, oni jsou slušná hospoda ne strip bar! Malvína domluví s Jolanou, že Rapid dovede její sestřenici. Rapid, ale dovede, nějakou cizí krásku. Koho nakonec vyberou? Bude nová servírka opravdu sexbomba? Pavlína se omlouvá Radkovi, pochopila, že její vystoupení s kapelou byl propadák. Radek její omluvu nepřijme a chová se k ní odměřeně a arogantně. Myslí si totiž, že mu to všechno udělala naschvál. Pavlína je z toho úplně rozhozená a uprosí Verunu, aby už nikdy nemusela nosit dorty do Grandu. Jaké nastane ale překvapení, když se objeví zákazník, který se s Pavlíninou kapelou úžasně bavil a chce si je objednat na velký firemní večírek. To by byl pro Grand moc dobrý kšeft. Jak si s tím Radek poradí? Omluví se nakonec Pavlíně? A co na to řekne Pavlína? Robi má další problém. Konopásek objevil nový prostorový scaner a chce si ho nechat nainstalovat. S takovým zabezpečením bude jeho sbírka v absolutním bezpečí. Robiho firma ale tenhle druh scaneru nenabízí a tak hledá Konopásek u konkurence. To by ale byla pro Robiho obrovská čára přes rozpočet. Jiná firma než ta jeho, by mu totiž těžko prozradila administrační heslo. Jak z toho Robi vybruslí?

Další díl: 3. květen, 09:20
Ohnivý kuře II (90)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «