Menu

Ohnivý kuře II (91)

09:40 - 11:05, sobota (4. květen)

Prima Love

Ohnivý kuře II (91)
Více obrázků

Herci: J. Dolanský, S. Rašilov, M. Suchánek, A. Procházka, O. Navrátil, J. Prachař, N. Lichý, E. Režnarová, K. Svarinská, R. Genzer, E. Čekan, J. Ployhar, L. Molinová, B. Jánová, D. Pfauserová, M. Lambora, V. Řepková, L. Zbranková

Odvážné experimenty. Seriál ČR (2018). Burák se snaží vařit podle Macátkovy odměřovací metody. Funguje to, ale jen dočasně. Burák si připadá neužitečný. Napadne ho, jak by mohl být v Kuřeti ještě prospěšný, i když už nemá chuť? Jarda je s novou servírkou moc spokojený. Má příjemné vystupování a neplete objednávky. Ukáže se ale, že by o ni mohl rychle přijít. Táňa totiž nemá momentálně kde bydlet. Svěcený pod nátlakem svojí ženy podepíše žádost o rozvod a zmizí, nikdo neví kam a proč. Snad si něco neudělá? Právě vyšla nová módní bible, ve které by měla mít svůj medailonek i Marylin. Jenže podrazák stylista určitě zařídil, aby ho tam nakonec nedali. Bude nakonec Marylin mile překvapená? (85 min)

Macátko vymyslel pro své recepty speciální odměřovací metodu. Všechny ingredience má na gram spočítané. Tím vznikla naděje pro Buráka. Nemusí jídlo ochutnávat, protože podle přesného návodu není co zkazit. Jídlo bude chuťově vyvážené. Je tohle opravdu to pravé řešení, nebo se objeví nějaký další zádrhel? Napadne Buráka ještě nějaký zlepšovák, aby se v kuchyni necítil jako páté kolo u vozu? Jarda je s novou servírkou moc spokojený. Má příjemné vystupování a neplete objednávky. Jenže se ukáže, že by o ni mohl rychle přijít. Táňa totiž nemá momentálně kde bydlet. Domluvený privát obsadil někdo jiný a nedaří se jí narychlo sehnat něco jiného. U Kohouta je volný pokoj, jenže Kohoutovi se Táňa nezdá a nechce jí tam. Jarda si myslí, že Kohout má strach, že by se s ní vyspal a ona by pak chtěla něco víc. Vsadí se s Kohoutem o to, že Táňu do postele nedostane, i když u něj bude bydlet. Takové sázce nemůže Kohout odolat. Svěcený není v kuchyni v Grandu šťastný, objednávek je moc a nestíhají. On chtěl klidný podzim života se svojí milovanou ženou a teď je všechno vzhůru nohama. Chce zpátky svojí Svatavu i svůj klid. Jenže láska je pryč a jediné co po něj jeho žena chce, je aby podepsal žádost o rozvod. Svěcený pod nátlakem podepíše a zmizí, nikdo neví kam a proč. Snad si něco neudělá? Právě vyšla nová módní bible, ve které by měla mít svůj medailonek i Marylin. Jenže podrazák stylista určitě zařídil, aby ho tam nakonec nedaly. Tak si to tedy alespoň myslí Marylin a odmítá si knihu koupit. Vopršálková si jí ale koupí a chce po Marylin podpis. Přiženou se i drbny. Je tam o Marylin celý článek! Jak je to možné? Že by stylista dostal rozum, nebo pomohl Robi?

Další díl: 5. květen, 09:35
Ohnivý kuře II (92)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «