Menu

Ohnivý kuře II (92)

09:35 - 10:55, neděle (5. květen)

Prima Love

Ohnivý kuře II (92)
Více obrázků

Herci: J. Dolanský, L. Hampl, S. Rašilov, V. Kopta, S. Babčáková, A. Procházka, O. Brousek, A. Stanková, I. Korolová, J. Prachař, N. Lichý, A. Mihulová, R. Novák, B. Jánová, L. Polišenská, L. Něrgešová, D. Pfauserová, M. Lambora

Prozření. Seriál ČR (2018). Burák nabídne Veruně, aby se k němu nastěhovala. Veruna je šťastná, ale má strach o Jíšu. Jak zaplatí nájem, když zůstane v bytě už jen on a Jana? Mike je šťastný, dneska se mají vrátit Klára s Didy z Kanady. Chystá jim skvělé uvítání. Vyzdobí celý byt a uvaří speciální menu. Jenže při cestě na letiště mu volá Klára. Blíží se datum, kdy se bude pořádat módní přehlídka. Marylin s holkami dodělává poslední přípravy. Jenže pak zavolá ředitelka týdne módy. Vydaří se Marylin její vysněná přehlídka? Arnošt s Janákovou při stěhování polic z auta omylem srazí Renátu. Renáta úrazu využije, Janáková je přece matka Soni. Renata se chce mstít. (80 min)

Burák nabídne Veruně, aby se k němu nastěhovala. Veruna je šťastná, ale má strach o Jíšu. Jak zaplatí nájem, když zůstane v bytě už jen on a Jana? Snad by to šlo, kdyby jim vypomohla a na nájem dál přispívala. A třeba přidá nějakou Korunu i Jana, když teď chodí do práce. Veruna řekne Jíšovi o svém plánu. Jíša je za Verču moc rád, přeje jí lásku a podpoří jí. Jen nájem si chce platit sám maximálně s Janou. Žádné další sponzorování. Už tak je Verčin velký dlužník. Jenže Jana se cuká, nechce se jí přispívat na domácnost. Co se taky dalo od ní čekat? Přestěhuje se nakonec Veruna k Burákovi? Mike je v dobré náladě a chystá speciální menu. Má se totiž vrátit Klára s Didy tak jim uvaří něco famózního. Ještě běží domů, vyzdobit byt. Moc se na svoje holky těší. Když pro ně jede na letiště, tak mu volá Klára. Stornovala letenku, nepřiletí. Mike je hrozně smutný. Pomůže Mikovi, když se všichni jeho kamarádi složí a koupí mu letenku do Kanady? Blíží se datum, kdy se bude pořádat módní přehlídka. Marylin s holkama dodělává poslední přípravy. Všechny jsou napnuté jak struna jestli se přehlídka vydaří. Jenže pak zavolá ředitelka týdne módy. Telefon vezme Robi. Ředitelka oznamuje, že se neprodal ani jeden lístek a tak přehlídku ruší. Robi koupí všechny lístky, nemůže Marylin zkazit radost. Jenže jako by to nestačilo. Hlavní sponzor přehlídky odmítne poslat slíbené finance. To přeci není možné! V tom musí mít někdo prsty! Arnošt s Janákovou byli na nákupu a odnášejí z auta nové police. Najednou se jim přimotá do cesty Renáta, která spěchá na nějakou obchodní schůzku. Hlavou narazí do police a upadne do louže. Příšerně zuří, ale ve skutečnosti jí nic není. Janáková ji odtáhne k Leošovi domů, aby ji ošetřila a vyčistila oblečení. Jak se Renata zachová, až pochopí, čí je to vlastně byt?

Další díl: 6. květen, 09:20
Ohnivý kuře II (93)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «