Menu

Ohnivý kuře II (99)

10:15 - 11:30, neděle (12. květen)

Prima Love

Ohnivý kuře II (99)
Více obrázků

Herci: K. Leichtová, J. Dolanský, L. Hampl, S. Rašilov, M. Suchánek, S. Babčáková, O. Pavelka, L. Rybová, C. Mayerová, D. Prachař, J. Prachař, N. Lichý, E. Čekan, L. Krobotová, B. Jánová, D. Pfauserová, L. Zbranková

Překvapivé návraty. Seriál ČR (2018). Klára se bez ohlášení vrátí z Kanady. Přiletí ale bez Didy. Co to má znamenat? Proč Mikovi dopředu nic neřekla? Béda je zpátky v Janovkách i se svou novou obětí, Miluškou. Má ale smůlu. Narazí totiž na Renátu, a ta ho pozná i v jeho novém převleku. Manka je v takové depresi, že ani nepřijde do práce. Malvína se jí rozhodne pomoci. Rozhodne se najmout bouchače, kteří by Viktora srovnali. Robi musí vymyslet, jak Rorejsovu pozornost odlákat od Konopáskovy sbírky. Jasně, další „sbírku“ mají Hobzovi. Chytne se Rorejs falešné stopy? (75 min)

Burák ráno oznamuje Mikovi, že se už moc těší na Kláru. Mike to ale nechápe, Klára mu o návratu neřekla. Mike to vezme jako překvapení a chystá Kláře s Didy uvítání. Klára se ale vrací sama a je k Mikovi chladná. Oznamuje mu, že v Janovkách nezůstane a vrátí se zpět do Kanady. Mike se rozhodne, že odletí s Klárou. Ale co na to Klára? Renáta narazí na Bédu a jeho novou oběť, Milušku. Renáta chce po Bédovi zpět své peníze. Béda se dušuje, že jí peníze vrátí. Brzy bude bohatý dědic. Miluška vidí Bédu, jak se s Renatou baví a chce vědět, kdo to je. Béda Renátu představí jako výbornou léčitelku. To Milušku zaujme a chce po Renátě, aby ji léčila. Nabízí za to slušný balík peněz. Renata a léčitelka? Vlastně, proč ne? Manka je v takové depresi, že ani nepřijde do práce. Malvína se jí rozhodne pomoc. Chce po Viktorovi, aby podepsal uznání dluhu, ale Viktor to odmítne. Malvína se rozhodne najmout bouchače, kteří by Viktora srovnali. To ale zarazí Jarda. Právník už má z Jardy a Manky legraci. Mance to ale vtipné nepřipadá. Rorejs nachytá Tomáše, jak nakládá do auta plátna, a začne větřit. Robi musí vymyslet, jak jeho pozornost odlákat od Konopáskovy sbírky. Jasně, další „sbírku“ mají Hobzovi. Tomáš musí Hobzovou sbalit a předvést se s ní Rorejsovi. Dokáže to? A chytne se Rorejs falešné stopy?

Další díl: 13. květen, 09:20
Ohnivý kuře II (100)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «