Menu

Ohnivý kuře II (101)

09:20 - 10:35, úterý (14. květen)

Prima Love

Ohnivý kuře II (101)
Více obrázků

Herci: J. Dolanský, M. Suchánek, S. Babčáková, O. Brousek, J. Polášek, L. Rybová, O. Navrátil, C. Mayerová, B. Seidlová, J. Prachař, N. Lichý, K. Svarinská, R. Genzer, A. Mihulová, A. Chocholatá, D. Pfauserová, M. Lambora

Terapie. Seriál ČR (2018). Macátko se rozhodne, že pro Mika uspořádá skupinovou terapii. Jak tohle asi může dopadnout? Soňa už má plné zuby toho, jak ji máma obskakuje. Nakonec uzavře tajný pakt s Renátou. Nejen Soňa potřebuje s něčím pomoct. Grandu se stále nedaří tak, jak by si Svěcený s Radkem představovali. Napadne je, že zákazníci budou s každou objednávkou soutěžit o hodnotnou cenu. Kde ale takovou cenu vzít? Manka se odstěhovala a Kohout je v kuchyni na všechno sám. Je naštvaný a s Jardou se neustále hádají. Zakročit musí Malvína s Táňou. (75 min)

Macátko má pocit, že by Mike potřeboval navštívit psychologa. Burákovi je ale jasné, že Mike k psychologovi rozhodně nepůjde. Macátko se tedy nabídne, že uspořádá skupinovou terapii. Má na to certifikát. Aby Mika přesvědčili, že se má zúčastnit, vymyslí fiktivní Maričiny problémy. Jak terapie dopadne? A kdo z nich ji potřeboval nejvíc? Soňa už má plné zuby toho, jak ji máma obskakuje. Leoš prosí Arnošta, aby si ji odvezl, ale ani tomu se to nedaří. Renáta zase potřebuje půjčit od Leoše a Soni byt, aby v něm mohla „léčit“ Milušku, a dostat tak zpět peníze, o které ji připravil Béda. Uzavře nakonec Soňa s Renátou tajný pakt? A jak by mohla Renáta pomoct s Janákovou? Grandu se stále nedaří tak, jak by si Svěcený s Radkem představovali. Na spásnou myšlenku je nevědomky přivede Jana a Vrána jim to potvrdí. S jídlem v Grandu spojí soutěž o nějakou hodnotnou cenu. Nápad je to dobrý, ale kde takovou hodnotnou cenu vzít? Radek má ale něco v záloze a Grand se začíná plnit. Na jídlo přijde dokonce i Marika. O co se tedy v Grandu soutěží? Nalákalo by to i vás? Jarda má problém. Manka se odstěhovala a vařit už nebude. Kohout je na všechno sám a je naštvaný. Nevraživost mezi Jardou a Kohoutem se stupňuje, až musí zasáhnout Malvína s Táňou. Chvíli to funguje, ale ti dva se znovu pohádají kvůli výběru náhradníka za Manku. Vše dorazí Jarda, když kvůli jeho hloupému vtipu Kohoutovi rupnou záda a Kohout skončí v nemocnici. Kdo ale bude vařit teď? U Slepičků nezbyl jediný kuchař.

Další díl: 15. květen, 09:20
Ohnivý kuře II (102)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «