Menu

Ohnivý kuře II (102)

09:20 - 10:35, středa (15. květen)

Prima Love

Ohnivý kuře II (102)
Více obrázků

Herci: J. Dolanský, S. Rašilov, V. Kopta, M. Suchánek, S. Babčáková, L. Rybová, C. Mayerová, L. Švormová, D. Suchařípa, P. Tomicová, D. Prachař, J. Prachař, N. Lichý, K. Svarinská, E. Leimbergerová, R. Novák, B. Jánová, D. Pfauserová, M. Lambora

Snowboardové návraty. Seriál ČR (2018). Mike s Burákem se dozvídají o soutěži v Grandu a začínají spřádat plány, jak jim konkurovat. Pomůže jim Petra? Jarda vaří tak hrozně, že jedna zákaznice to už nevydrží. Vtrhne do kuchyně a uvaří si sama. A vaří božsky. Béda dělá vše, co může, aby Milušku přesvědčil, že musejí vypadnout z Janovek. To se ale nelíbí Renátě. Ta Milušku potřebuje v Janovkách a Bédovi dá jasně najevo, že on jí to kazit nebude. Luky sežene Jíšovi velkou zakázku na jeho jídelní hůlky. Jíša si pozve na pomoc Baťku. Jak už to tak ale s Baťkou bývá, Baťka zkazí, co může. (75 min)

Začíná lyžařská sezóna, a to je každoročně v Kuřeti úplně narváno. Letos je ale poloprázdno. Čím to je? Kluci se dozvídají o soutěži v Grandu a začínají spřádat plány, jak jim konkurovat. Objeví se Petra a souhlasí, že večer bude dělat hostující kuchařku. Opravdu to zabere a kluci mají zase plno. Ale co další dny? Bude Petra vařit každý den? No, to asi ne. V Hospodě U Slepičků mají zřejmě nejhorší kuchyni v Janovkách. Je to dáno tím, že Manka odešla, Kohout je marod a vaří Jarda. Všichni si stěžují a jedna zákaznice to už nevydrží. Vtrhne do kuchyně a uvaří si sama. Jarda protestuje, ale je bez šance. Božka, jak se zákaznice jmenuje, totiž vaří božsky. Béda dělá vše, co může, aby Milušku přesvědčil, že musejí vypadnout z Janovek. Tam je totiž pro Bédu příliš žhavá půda. Hned ráno ho málem poznají drbny. Béda zničí Milušce amulet ze Santiaga de Compostela a nutí ji, aby tam hned vyrazili pro nový. To se ale nelíbí Renátě. Ta Milušku potřebuje v Janovkách a Bédovi dá jasně najevo, že on jí to nebude kazit. Luky sežene Jíšovi velkou zakázku na jeho jídelní hůlky. Jíša to ale nestíhá, a tak si pozve na pomoc Baťku. Jak už to tak ale s Baťkou bývá, Baťka zkazí, co může. Klient je naštvaný a hůlky nekoupí. Zdrceného Jíšu zachrání Marylin, která je svědkem toho, jak klient na Jíšu řve. Marylin koupí Jíšovy hůlky jen ze soucitu. Zatím ještě netuší, že právě rozjela novou životní kariéru.

Další díl: 16. květen, 09:15
Ohnivý kuře II (103)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «