Menu

Ohnivý kuře II (105)

09:55 - 11:15, sobota (18. květen)

Prima Love

Ohnivý kuře II (105)
Více obrázků

Herci: J. Dolanský, S. Rašilov, V. Kopta, M. Suchánek, S. Babčáková, A. Procházka, C. Mayerová, L. Švormová, D. Suchařípa, I. Korolová, D. Prachař, K. Svarinská, R. Genzer, B. Jánová, L. Polišenská, M. Preissová, O. Hejma, P. Kolář

Veruna a vnoučata. Seriál ČR (2018). Veruně píše Hrubešová, že se u nich zastaví na návštěvu její snacha i s vnoučaty. Odkdy má ale Hrubešová nějakou rodinu? Renátu už nebaví tahat peníze z Milušky po malých částkách. Potřebuje vymyslet, jak z ní dostat peníze jednorázově. Marylin se ozvali z fashion magazínu a chtějí udělat reportáž o jejích uměleckých hůlkách. Bohužel se ale znovu ozval i stylista. Alena má průšvih a nutně potřebuje od Kohouta vrátit peníze. Kohout má naštěstí v zásobě jeden poklad, který dostal od svého strýce. (80 min)

Veruně se ozve Hrubešová. Píše jí, že se u nich zastaví na návštěvu její snacha i s vnoučaty. Pro Verunu s Burákem je to šok. O žádné snaše, ani vnoučatech jim Hrubešová nikdy nic nepověděla. Veruna se snaží zastihnout Hrubešovou na skypu, ale na Jamajce zrovna zuří tropická bouře. Co to má všechno znamenat? Je to jen další z mnoha nepovedených vtipů? Renátu už nebaví tahat peníze z Milušky po malých částkách. Potřebuje vymyslet, jak z ní dostat peníze jednorázově. Béda tajně pročte Miluščin zápisník, ale k ničemu to nevede. Nakonec se Miluška před Renatou sama podřekne, že touží po jednom velice speciálním a velice drahém přístroji. Uměla by ho Renáta pro ni sehnat? Marylin se ozvali z fashion magazínu a chtějí udělat reportáž o jejích uměleckých hůlkách. Bohužel se ale znovu ozval i stylista a snaží se Marylin vydírat. Vyhrožuje jí, že pokud mu Marylin nezaplatí, reportáž jí překazí. Stylista má určitě velký vliv. Marylin má ale zase svoji hrdost. Nechá se Marylin zastrašit? Alena má průšvih a nutně potřebuje od Kohouta vrátit peníze. Kohout je ale nemá a tak vymýšlí, kde je sehnat. Má ale v zásobě jeden poklad, který dostal od svého strýce. Rozhodne se, že ho dá do zastavárny a později zpětně vykoupí. Po posouzení odborníkem se ale dozví šokující věc.

Další díl: 19. květen, 10:15
Ohnivý kuře II (106)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «