Menu

Ohnivý kuře II (109)

09:20 - 10:35, středa (22. květen)

Prima Love

Ohnivý kuře II (109)
Více obrázků

Herci: J. Dolanský, L. Hampl, S. Rašilov, M. Suchánek, O. Pavelka, L. Rybová, O. Navrátil, I. Korolová, P. Vaněk, J. Prachař, N. Lichý, P. Pospíchal, R. Genzer, E. Leimbergerová, J. Ployhar, B. Jánová, L. Něrgešová, M. Dvořák, A. Chocholatá, D. Pfauserová, M. Lambora

Náhrada za Kláru? Seriál ČR (2018). Mike se konečně přizná Burákovi, že se mu líbí Petra. Nad Mikem ale stále visí stín Kláry. Podaří se s tím Mikovi vyrovnat? A jak se k tomu staví Petra? Jarda nezvládá splácet splátky na půjčku, kterou si pořídil na koupi lihovaru. Krtek už začíná být netrpělivý. Zvláště když se dozví, že Jarda lihovar nekoupil. Radek chce Pavlíně pomoct s její kapelou a domlouvá jí schůzku s jedním slavným muzikantem. Pavlína na schůzku ale nedorazí. Proč? Prsty v tom má Jana. Galerie ke Konopáskovi nastěhuje svého člověka. Je to Robiho starý známý. A Robi ho rozhodně nevidí rád. (75 min)

Mike se konečně přizná Burákovi, že se mu líbí Petra. Všem okolo je jasné, že Petra je do Mika zamilovaná. Nad Mikem ale stále visí stín Kláry. Podaří se s tím Mikovi vyrovnat? A jak se k tomu staví Petra? Petře se navíc přihodí nepříjemnost na sjezdovce a srazí se s chlapíkem, který se vážně zraní. Kolem všeho vypukne velký mediální humbuk. Jarda nezvládá platit splátky na půjčku, kterou si pořídil na koupi lihovaru. Jeho věřitel už je netrpělivý, a když se dozví, že Jarda lihovar nekoupil, znervózní ještě více a chce další splátku předem. Jarda se má co ohánět, aby peníze sehnal. Pro tentokrát ho zachrání jeho poklady z dětství. Jana je přesvědčená, že její vztah s Radkem přerostl ve vážnou známost. O to více se jí nelíbí, když se kolem Radka motá Pavlína. Radek chce Pavlíně pomoct s její kapelou a domlouvá jí schůzku s jedním slavným muzikantem. Pavlína na schůzku ale nedorazí. Proč? Prsty v tom má Jana. A kdo je ten slavný muzikant? Konopásek věří, že je paranoidní a rozhodne se přenechat galerii svou sbírku co nejdříve. To je ale čára přes Robiho rozpočet. Robi musí jednat. Přes své kontakty v Americe sežene přístroj, který umí vyřadit všechny bezpečnostní systémy. Galerie ale ke Konopáskovi nastěhuje svého člověka. Je to Robiho starý známý. A Robi ho rozhodně nevidí rád.

Další díl: 23. květen, 09:25
Ohnivý kuře II (110)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «