Menu

Ohnivý kuře II (114)

09:20 - 10:35, pondělí (27. květen)

Prima Love

Ohnivý kuře II (114)
Více obrázků

Herci: J. Dolanský, L. Hampl, S. Rašilov, S. Babčáková, P. Rímský, J. Polášek, O. Navrátil, C. Mayerová, B. Seidlová, I. Korolová, P. Vaněk, D. Prachař, J. Prachař, M. Slaný, N. Lichý, B. Jánová, L. Polišenská, R. Prokopová, M. Lambora, V. Vovesný, N. Ferklová

Nečekané nabídky. Seriál ČR (2018). Pro Niky a Rikyho si přijíždí Hrubeš. Veruna zjistí, že Hrubeš plánuje dát děti do dětského domova. Radek má vážný problém. Jediný, kdo ho může zachránit, je Mike s Burákem. A jakou roli v tom sehraje Macátko? Leoš je v pasti a musí se uchýlit ke krajnímu řešení. Jak se k tomu Renáta postaví? Robi nemá dost peněz, aby dokončil rozjetou akci s Konopáskovou sbírkou. Je pořádně nervózní a vybíjí si to i na Marylin. (75 min)

Pro Niky a Rikyho si přijíždí Hrubeš. Veruna s Burákem nejdříve v šoku zjistí, že ho děti téměř neznají a ani on se k nim nijak nemá. Hrubeš potom udeří na Verunu, že chce pro děti peníze z výhry. Veruně se to nezdá a Burákovi se to vyloženě nelíbí. Veruna pak navíc vyslechne jeho telefonát a zjistí, že Hrubeš plánuje shrábnout prachy a děti dát do dětského domova. Burák Hrubeše málem zmlátí. Ten se mu ale vysměje a nabídne jim obchod. Radek má vážný problém. Grand sice šlape na plné obrátky ale firma, s kterou má konkurenční doložku, se dozvěděla o jeho aplikaci. Chtějí po Radkovi několikamilionovou pokutu. Právničku napadne klička. Podstatnou roli by v tom ale museli sehrát Burák s Mikem. Budou ti dva ochotni pomoct někomu, kdo ukradl jejich koncept? A jakou roli v tom sehraje Macátko? Leoš se snaží Renátě vymluvit její podvodné úmysly. Ta je ale přesvědčena, že si jen bere zpět, co jí patří. Leoš se tedy pokusí znovu promluvit i s Miluškou. Miluška si ale myslí, že to Leoš dělá jen proto, že chce získat koncentrátor galaxií sám pro sebe. Leoš je v pasti a musí se uchýlit ke krajnímu řešení. Jak se k tomu Renáta postaví? Robi nemá dost peněz, aby dokončil rozjetou akci s Konopáskovou sbírkou. Je pořádně nervózní a vybíjí si to i na Marylin. Snaží se narychlo prodat firmu na zabezpečovací systémy, ale ani to se mu nedaří. Vypadá to, že bude muset akci ukončit. Marylin mu nabídne peníze, které vydělala na prodeji svých hůlek. Bude to ale stačit?

Další díl: 28. květen, 09:20
Ohnivý kuře II (115)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «