Menu

Ohnivý kuře II (115)

09:20 - 10:45, úterý (28. květen)

Prima Love

Ohnivý kuře II (115)
Více obrázků

Herci: J. Smutná, K. Leichtová, J. Dolanský, L. Hampl, S. Rašilov, V. Kopta, A. Procházka, O. Pavelka, J. Polášek, B. Seidlová, I. Korolová, J. Prachař, M. Slaný, N. Lichý, E. Leimbergerová, B. Jánová, L. Polišenská, A. Chocholatá, D. Pfauserová, M. Lambora, V. Vovesný, N. Ferklová, A. Jůdová

Robi v pasti! Seriál ČR (2018). Mike musí řešit společné bydlení s Petrou. To ale netuší, že Klára se právě vrátila. Burák s Verunou se rozhodnou přijmout Hrubešovu nabídku. Když to slyší Jana, má pro ně návrh. Robi chystá konečnou akci. Všechny kopie jsou připraveny, a teď je musí vyměnit. Proběhne vše podle plánu? Pavlína dostane roli v muzikálu. Její rodiče jsou ale zásadně proti. Podaří se je Radkovi přesvědčit? (85 min)

Petra dostane dobrou nabídku na koupi bytu v Janovkách. Nemůže se rozhodnout a prosí o radu Mika. Ten zatím není připravený řešit společné bydlení. Nakonec se rozhodne, že nabídne Petře bydlení u něj. Petře tam ale vše připomíná Kláru. Mike se tedy pustí do zásadní rekonstrukce. To ale netuší, že Klára se právě vrátila. Burák s Verunou se rozhodnou přijmout Hrubešovu nabídku. Dají mu peníze z výhry a nechají si děti v péči. Nejdříve o tom ale musí informovat Janu a Jíšu. Jíša je jednoznačně pro. Když to slyší Jana, má návrh. Když přesvědčí Hrubeše, aby jim děti svěřil do péče i bez peněz, Veruna jí dá její podíl z výhry. Veruna na to kývne. Jak to chce ale Jana udělat? A nemůže to být pro někoho nebezpečné? Robi chystá konečnou akci. Všechny kopie jsou připraveny a teď je musí vyměnit. Konopásek je na vyšetření v nemocnici. Marylin na zájezdu v Německu a nakonec se jim podaří vyřadit i Rorejse. Vypadá to, že akce klapla. Robi ale ráno zjistí, že Simon jeden obraz nevyměnil. Rychle se vydá sám akci dokončit. Rorejs už je ale zpět ve hře. Radkův známý je muzikálový producent a zkouší nový kus. Radek ho přesvědčí, aby si poslech Pavlínu. Producent je zprvu skeptický, ale Pavlína ho ohromí a on jí okamžitě nabídne roli. Když se o tom doví Kalousková, je doma oheň na střeše. Pavlína musí pod jejím dohledem roli odmítnout. Podaří se Radkovi Kalouskovy přesvědčit, že muzikálové prostředí není Sodoma a Gomora? A opravdu není?

Další díl: 29. květen, 09:20
Ohnivý kuře II (116)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «