Menu

Ohnivý kuře II (116)

09:20 - 10:35, středa (29. květen)

Prima Love

Ohnivý kuře II (116)
Více obrázků

Herci: K. Leichtová, J. Dolanský, M. Suchánek, L. Rybová, L. Švormová, I. Korolová, P. Tomicová, R. Zach, J. Prachař, N. Lichý, L. Juráček, K. Svarinská, R. Genzer, E. Leimbergerová, J. Ployhar, L. Polišenská, D. Pfauserová, V. Vovesný, N. Ferklová

Nakonec to nejlepší. Seriál ČR (2018). Burák má spoustu starostí. Děti jdou prvně do nové školy, a Burák se navíc rozhodl vystrojit Veruně na zítřek svatbu. Mikovi se zase všechno komplikuje. Je šťastný s Petrou, a do toho se vrátila Klára. Mike se tváří, že to na věci nic nemění. Slepičkovi čekají na dražbu. Ta se ale nekoná. Krtek někomu odprodal směnku. Ale komu? A co to znamená pro Slepičkovy? (75 min)

Burák má spoustu starostí. Děti jdou prvně do nové školy a Burák se navíc rozhodl vystrojit Veruně na zítřek svatbu. Veruna to ovšem nesmí do poslední chvíle tušit. Všichni mu to vymlouvají, ale Burák už se rozhodl. Jednou spolu mají děti, tak se taky vezmou. To ještě netuší, že Veruna pro něj má taky jedno překvápko. Mikovi se zase všechno komplikuje. Je šťastný s Petrou a do toho se vrátila Klára. Mike se tváří, že to na věci nic nemění. Petra je rozhodnuta o Mika bojovat. Jenže Veruna s Burákem se žení a Mike s Klárou jim musí jít za svědky. Nikomu tahle situace není zrovna příjemná, ale nějak se to rozseknout musí. Slepičkovy čeká dražba jejich domu. Zapíjejí to se štamgastama a s personálem. Je jim jasné, že tohle je jejich poslední večer v hospodě. Druhý den na dražbu jako první dorazí Valda a už se těší, jak Slepičkovy obratem vyhodí. Těsně před začátkem dražby ale dražitel oznámí, že se dražba nekoná. Pan Krtek někomu odprodal směnku. Ale komu? A co to znamená pro Slepičkovy?

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «