Menu

Ohnivý kuře II (2)

17:25 - 18:45, čtvrtek (16. březen)

Prima Love

Herci: K. Leichtová, J. Dolanský, M. Suchánek, J. Polášek, Z. Vencl, B. Holiček, J. Carda, J. Prachař, F. Richtermoc, K. Sedlárová, D. Gránský, V. A. Doan, I. Hoang

Experiment Liu. Seriál ČR (2017). Mike se snaží hrdě stihnout všechno, ale faktem je, že nic z toho nedělá pořádně, což mu řekne i Burák a nakonec i Klára, které v noci usne doma u kafe místo toho, aby jí pomohl v nové domácnosti. Druhý den se proto rozhodne všem ukázat, že na to má, ale končí to fiaskem. Rozhodne se proto prodat svou část franšízy, aby měl víc času. Liu se po tom, co odjede Hany do Prahy, cítí sám. Naštěstí ho ale štamgasti zvou k sobě do hospody. Liu se ale naštve, když zjistí, že ho pozvali jen kvůli sázce. Byli zvědaví, kolik vypije piva, a tak se jim druhý den pomstí. Pozve je na pálivý vietnamský oběd, který kupodivu utuží jejich vztahy. Až to vypadá, že mají štamgasti v hospodě nový přírůstek. Junior dostane lukrativní nabídku z Anglie, ale rozhodne se ji nepřijmout, když vidí, jak to jeho otec v Grandu sám nezvládá. Když se to ale Leoš dozví, přesvědčí ho, aby svou nabídku snů vzal. On už se o hotel nějak postará. (80 min)

Mike se probudí do nového dne s dobrou náladou, ale zdá se, že si toho možná už vzal na svá bedra víc, než je schopen zvládnout – práce v Kuřeti, občasný záskok v Grandu a ještě různé oplejtačky s franšízou. Mike se snaží hrdě stihnout všechno, ale faktem je, že nic z toho nedělá pořádně, což mu řekne i Burák a nakonec i Klára, které v noci usne doma u kafe, místo toho, aby jí pomohl v nové domácnosti. Druhý den se proto rozhodne všem ukázat, že na to má, ale končí to fiaskem. V Kuřeti spálí jídlo, které připravovali pro své hosty na večer a dokonce zapomene i na pomoc, kterou slíbil Kláře doma. Burák se ho zeptá, jestli není ten pravý čas se alespoň na jeden z jeho závazků vykašlat. Mike přitakává. Burák má pravdu. Rozhodne se prodat svůj podíl ve franšíze, aby měl víc času na to, co ho opravdu baví. Na Kláru a svou práci v Kuřeti, do kterého neodmyslitelně patří. Liu se loučí s Hany, která bude v Praze trávit víc času. Nejen kvůli své škole, ale také kvůli Martinovi, u kterého bydlí. Liu to naoko nese dobře, ale faktem je, že se začne ve městě cítit sám. Do večerky za ním ale začnou chodit postupně jako na zavolanou všichni štamgasti, jakoby měli něco za lubem. Liu chvíli odolává, ale pak se odhodlá. Proč si neužít večer se sousedy? A proto navštíví hospodu u Slepičků, kde se ho snaží štamgasti opít. Vsadili se totiž, že nevydrží ani tři piva, ale to se pěkně přepočítali. Liu je totiž poslední, kdo je schopný po svých odejít domů. Než ale opustí hospodu, dozví se od opilých štamgastů, že byl jenom součástí sázky, a tak se jim to rozhodne druhý den oplatit. Pozve je na pálivý oběd plný odporných ingrediencí, ze kterých se štamgastům dělá špatně. Když jim ale Liu prozradí, že odejít od jídla je ve Vietnamu největší urážkou, poslušně sní vše, co pro ně nachystal a uznají, že si za to můžou sami. Křivda je smazána a štamgasti našli v Liovi zalíbení. Nechtěl by zase večer přijít do hospody? Tentokrát už bez žádné sázky. Junior musí za Leoše řešit od rána v Grandu jeden problém za druhým. Není mu to zrovna příjemné, ale nic jiného mu nezbývá. A když mu přijde nabídka z Anglie, kde by mohl přijmout velice lukrativní post v jednom z nejznámějších hotelů, začne váhat. Zvládl by to tady Leoš sám? Poradí se proto s Klárou, která ho přesvědčí, že svého otce možná trochu podceňuje. Junior mu proto dá šanci. Ze začátku to vypadá, že Klára měla pravdu, ale když se vrátí do hotelu a zjistí, že nikdo neví, kde jsou italští turisté, o které se měl Leoš postarat, rozhodne se, že práci v Anglii nepřijme. Klára ale Leošovi ve slabé chvilce prozradí, jaké dilema musel Junior řešit a že mu vlastně trochu stojí v cestě za štěstím. Leoš se proto hecne a přichystá si pro svého syna překvapení. Večeři v grandu v anglickém stylu, kde mu slíbí, že se zlepší a podnikne veškeré kroky, aby tady Grand bez Juniora fungoval stejně dobře, jako teď.

Další díl: 21. březen, 17:25
Ohnivý kuře II (3)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «