Menu

Ordinace v růžové zahradě 2 (42)

03:55 - 04:55, čtvrtek (14. září)

Nova

Herci: J. Smutná, M. Písařík, L. Hampl, V. Křížová, J. Šťastný, P. Rychlý, Z. Adamovská, I. Jirešová, P. Štěpánek, M. Trnavský, J. Vlasák, K. Novaková, M. Bahúl, M. Zoubková, B. Munzarová, L. Zahradnická, M. Plánková, A. Gondíková, A. Stropnická, V. Nová, J. Pejchal

Zoufalé ženy dělají zoufalé věci. Seriál ČR (2008). Idylické ráno u Barnů zkazí příchod policie. Tereza Honzu obvinila z domácího násilí. Eduard nabídne Magdě vedení plastické chirurgie. Ji ale trápí, že Pusenský nedokáže zapomenout na Olgu. Připraví proto Olze krutý žert. (60 min)

Honza je odveden policií, Tereza ho obvinila z domácího násilí. Pavla překoná hrdost a pokusí se s ní promluvit. Úspěch nemá ani Eduard, Tereza dokonce odejde bydlet k Magdě. Honzovi hrozí Jindřich, že ho obviní z podvodů na stavbě. Anička se nedovede smířit s tím, že nebude tancovat. Odmítá nezbytnou operaci paty. Její výčitky směřují k tátovi. Chce, aby jí zařídil převoz do Kanady. Dalibor ale potřebné peníze už slíbil Matyášovi. Oskar se Aničce rozhodne promluvit do duše. Sylva zvládá svůj první případ jako komunikační pracovnice. Hádka s Daliborem jí ale odhalí, jak na její snažení i jejich vztah Dalibor pohlíží. Pusenský s Pavlou domlouvají testy otcovství. Eduard Magdě nabídne vedení plastické chirurgie. Magdě se tím plní sny. Sama s Pusenským rodinu zakládat nechce, ale vadí jí, že Pusenský nedokáže ze svého života vymazat Olgu. Rozhodne se tedy krutě pobavit na Olžin účet. Nové příběhy oblíbených hrdinů populárního seriálu TV Nova.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 14. září, 12:50
Ordinace v růžové zahradě 2 (43)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «