Menu

Ordinace v růžové zahradě 2 (43)

04:00 - 04:55, pátek (15. září)

Nova

Herci: L. Potměšil, M. Písařík, L. Hampl, V. Křížová, V. Jeníková, J. Šťastný, P. Rychlý, Z. Adamovská, I. Jirešová, J. Čvančarová, M. Trnavský, K. Novaková, M. Bahúl, O. Sokol, M. Zoubková, B. Munzarová, L. Zahradnická, M. Plánková, Z. Hruška, A. Stropnická, V. Nová

Za vším hledej ženskou. Seriál ČR (2008). Olga gratuluje Pusenskému, že se stane otcem. Jeho štěstí ale trvá jen krátce. Frynta nedokáže Oskarovi odpustit, ale Oskar dostane příležitost ukázat mu, že se poučil. Tereza nezavolá Pavlu k pacientovi, jehož stav se náhle prudce zhorší. (55 min)

Olga gratuluje Pusenskému, že s Magdou čeká dítě. On brzy odhalí, že si Magda z Olgy vystřelila. Reaguje prudce a nečekaně. Anička díky Oskarovi souhlasí s operací, Dalibora k sobě ale nepustí. Dalibor nepřipouští, že má Oskar na Aničku dobrý vliv. Nevěří mu ani jako doktorovi. Oskar má příležitost svoji reputaci napravit. Sylva s Lucií plánují, jak podpořit vztah Čestmíra s Markétou. Netuší, že jejich první polibek vyvolal víc rozpaků než radosti. Na oslavě U čerta, kam je dvě těhule svedou dohromady, se Čestmír musí rozhodnout. Monika nutí Čížka, aby na ni přepsal polovinu chalupy. K vydírání zneužívá Mikuláše. Pavla řeší Terezino obvinění z domácího násilí s advokátkou a pochopí, že jedinou oporou je Honzovi a jí její rodina a síla jejich lásky. Terezina nenávist k Pavle zajde příliš daleko. Když ji má zavolat k pacientovi, schválně to neudělá. Jenže pacientův stav se náhle prudce zhorší... Nové příběhy oblíbených hrdinů populárního seriálu TV Nova.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 15. září, 12:50
Ordinace v růžové zahradě 2 (44)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «