Menu

Ordinace v růžové zahradě 2 (62)

12:50 - 14:00, čtvrtek (12. říjen)

Nova

Herci: J. Smutná, M. Písařík, L. Hampl, J. Šťastný, P. Rychlý, I. Jirešová, M. Trnavský, K. Novaková, J. Gottwald, M. Bahúl, M. Zoubková, B. Munzarová, P. Batěk, L. Zahradnická, M. Plánková, A. Gondíková, A. Stropnická, V. Nová, J. Pejchal

Tohle nemůžeme! Seriál ČR (2008). Pacient se žloutenkou prověří charakter všech chirurgů. Veronika se dostane do kontaktu s infikovanou krví. Matyáš a Sylva si vyznají lásku. (70 min)

Pacient se žloutenkou prověří charakter všech chirurgů. Operace znamená riziko nákazy. Veronika se dostane do kontaktu s infikovanou krví. Martina radí Veverce, aby se Hruškovi pomstila. Veverka váhá, ale Martina se rozhodne jednat. Lucie tuší, že Hruška jí neříká celou pravdu. Jakub vytáhne na Magdu, že rozbila manželství Pusenských. Anička oznamuje Oskarovi, že odjíždí do Kanady. Oskar ji nechce pustit. Honzovy problémy ve firmě způsobí dusno i v rodině. Sylva se snaží slepit vztah s Daliborem, ale ví, že miluje Matyáše. Matyáš a Sylva si vyznají lásku. Nové příběhy oblíbených hrdinů populárního seriálu TV Nova.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 13. říjen, 12:50
Ordinace v růžové zahradě 2 (63)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «