Menu

Ordinace v růžové zahradě 2 (63)

03:50 - 04:50, sobota (14. říjen)

Nova

Herci: L. Potměšil, M. Písařík, L. Hampl, V. Jeníková, J. Šťastný, P. Rychlý, Z. Adamovská, I. Jirešová, J. Langmajer, P. Štěpánek, M. Trnavský, J. Gottwald, M. Bahúl, M. Zoubková, B. Munzarová, P. Batěk, L. Zahradnická, M. Plánková, A. Gondíková, A. Stropnická, V. Nová, J. Pejchal

Běž pryč! Seriál ČR (2008). Lucka odhalí Hruškovu nevěru. Aleš dává výpověď v nemocnici i v Růžovce. Veronika se dozví výsledky testů. Honza žádá Pavlu o ruku. Anička odjíždí do Kanady. (60 min)

Lucie odhalí, že jí byl Hruška nevěrný. Došlápne si na Veverku a Hruškovi řekne, že s ním už nechce žít. Veronika se dozvídá výsledky testů na žloutenku. Sylva s obtížemi zvládá svoji náklonnost k Matyášovi. Frynta chce rodinu zachránit. Anička odjíždí do Kanady a Oskarovo zlomené srdce léčí obyvatelé šéru vtipnou sázkou. Aleš dává výpověď v nemocnici i v Růžovce. Vendulce slibuje společnou budoucnost. Běla a Eduard se vracejí z Lyonu. Lukášův bratr je nemocný, o jeho léčbě se Lukáš pohádá s otcem. Tereza situaci vyřeší. Má Lukáše ráda. Honza zachraňuje vztah s Pavlou žádostí o ruku. Rád by adoptoval Marka. Marek odmítá, věří, že jeho tátou je Martin Barna. Nové příběhy oblíbených hrdinů populárního seriálu TV Nova.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 16. říjen, 12:50
Ordinace v růžové zahradě 2 (64)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «