Menu

Ordinace v růžové zahradě 2 (70)

12:55 - 14:05, úterý (24. říjen)

Nova

Herci: M. Písařík, L. Hampl, V. Jeníková, J. Šťastný, P. Rychlý, Z. Adamovská, P. Štěpánek, M. Trnavský, K. Novaková, M. Bahúl, M. Zoubková, B. Munzarová, P. Batěk, M. Plánková, M. Zahálka, V. Nová

Nechci jít domů. Seriál ČR (2008). Eduardova dávná milenka rozvíří poklidné soužití Běly a docenta. Magda je v zájmu pacientky ochotná oženit Čestmíra Mázla. Marek se ptá, jestli je Pusenský jeho otec. (70 min)

U Valšíků ťuká fantom z minulosti - Eduardova půvabná milenka a kolegyně z Lyonu Lenka. Život ve vile je rázem vzhůru nohama. Tereza se jediná těší z návštěvy - dokud Lenka nepozve Lukáše do Francie. Dalibor nechtěně zaviní nehodu hejtmana Beneše. Beneš se pokusí Dalibora i nemocnici vydírat. Matyáš nabízí Lucii bar U Čerta. Lucie má rázem velké plány. Magda řeší případ černošky Afibe, která v dětství prodělala ženskou obřízku. V zájmu pacientky je ochotná oženit Čestmíra Mázla. Marek se ptá Pavly, jestli je Pusenský jeho otec. Pavla zalže. Když Marka propouštějí z nemocnice, čeká ji nemilé překvapení... Nové příběhy oblíbených hrdinů populárního seriálu TV Nova (2008).

Další informace: skryté titulky

Další díl: 25. říjen, 12:55
Ordinace v růžové zahradě 2 (71)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «