Menu

Ordinace v růžové zahradě 2 (85)

03:55 - 04:55, středa (15. listopad)

Nova

Herci: J. Smutná, M. Písařík, J. Šťastný, P. Rychlý, Z. Adamovská, R. Fiala, P. Štěpánek, M. Trnavský, K. Novaková, M. Bahúl, M. Zoubková, B. Munzarová, L. Zahradnická, M. Plánková, M. Zahálka, M. Bittnerová, T. Krejčíř, J. Pejchal

Krásná pohádka. Seriál (2008). Zdá se, že Radkova láska k Tereze ochladla. Katka kouří marihuanu a Pusenský to tak nenechá. (60 min)

Katka řekne Elišce, že chce bydlet u ní. Eliščinu radost pokazí Pusenský: viděl Katku kouřit marihuanu. Eliška se problému razantně postaví, ale Katka ji v hádce tlačí ke zdi: buď ona, nebo Pusenský. Pacient Císař se rozhodne podstoupit operaci. Magda ho povzbuzuje, ale výsledek operace příliš povzbudivý není. Veverka se zhlédne v Petrových vyprávěních a zatouží odjet pomáhat do třetího světa. Adam by ji rád udržel v Kamenici. Radkova manželka nesouhlasí s rozvodem a Tereza má dojem, že i Radek couvá. Svěří se Běle, ale ta ženatým nevěrníkům dávno věřit přestala. Tereze nepřidá ani případ záletného pacienta, který také lže své milence. Honza pochopí, že si Pavlino srdce nezíská žárlivostí ani soupeřením s Petrem. A tak jí dá své srdce v dárkovém balení... Nové příběhy oblíbených hrdinů populárního seriálu TV Nova (2008).

Další informace: skryté titulky

Další díl: 15. listopad, 12:55
Ordinace v růžové zahradě 2 (86)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «