Menu

Ordinace v růžové zahradě 2 (86)

12:55 - 14:05, středa (15. listopad)

Nova

Herci: J. Smutná, M. Písařík, J. Šťastný, Z. Adamovská, R. Fiala, P. Štěpánek, M. Trnavský, K. Novaková, M. Bahúl, M. Zoubková, B. Munzarová, P. Batěk, L. Zahradnická, M. Plánková, M. Zahálka, M. Bittnerová, T. Krejčíř

Bolí to. Seriál ČR (2008). Lukáš se vrací z Lyonu a pátrá po Radkově milence. Pavla a Honza plánují svatbu, ale všechno se krutě zvrtne. (70 min)

Radek navštíví Terezu, ale vyleká ho jiné setkání, s Lukášem. Lukáš se vrací z Lyonu, nastupuje v nemocnici a pátrá, kdo odvedl jeho tátu od rodiny. Eliška se probouzí u Pusenského. Hlavu má plnou lásky i starostí. Katka totiž trucuje a hrozí, že změní své rozhodnutí a zůstane u táty. Jakub nevydrží a pořádně své dívce domluví. Honza ukazuje Pusenskému prstýnky. Svatba s Pavlou je za dveřmi. Také na Pavle je domácí štěstí znát, večer ji čeká nezapomenutelné rande. Všechno se ale zvrtne tak, jak nikdo nečekal. Na výškových pracích se kamarád octne v nebezpečí a Honza mu musí pomoci. Volá sanitku a ujišťuje Pavlu, že sám je v pořádku. Nové příběhy oblíbených hrdinů populárního seriálu TV Nova (2008).

Další informace: skryté titulky

Další díl: 16. listopad, 12:55
Ordinace v růžové zahradě 2 (87)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «