Menu

Ordinace v růžové zahradě 2 (241)

12:50 - 14:00, pondělí (9. červenec)

Nova

Herci: T. Kostková, J. Šťastný, M. Stránský, Z. Adamovská, B. Štěpánová, I. Jirešová, L. Zahradnická, P. Vágner, A. Stropnická

Obchodník s nerezem. Seriál ČR (2011). Překvapení pro Hofmana: Anna je těhotná. Nová sestra Kateřina si sympatie nezíská. (70 min)

Zdena nechce uvěřit, že se nechala napálit. Doufá, že se podezření okolo Zdeňka Jirků vysvětlí, ale vyprávění jeho bývalé partnerky jí na optimismu nepřidá. Lea s Bělou sdílejí názor, že nejlepší útěchou je pomsta. Vymyslí odvážný plán, jak "lamače srdcí" Jirků vytrestat. Starší pacient Hanzelka stráví výročí zlaté svatby v nemocnici. Za jeho potížemi jsou pravděpodobně nelegálně šířené medikamenty na podporu erekce. Hofman trvá na rozchodu s Aničkou, ona pro něj má však novinu. Je těhotná! Ota Kovář poprosí Babetu, aby přijala novou zdravotní sestru. Kateřina Vránová je dcera Otova kamaráda a krom pestré minulosti má i poněkud svérázné způsoby. Babeta i kolegyně na oddělení se očividně mají na co těšit. Napětí, romantika a humor v oblíbeném seriálu TV Nova.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 10. červenec, 12:50
Ordinace v růžové zahradě 2 (242)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «